آغاز «شور عاطفه‌ها‌» در چهارمحال و بختیاری

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: هم‌زمان با سراسر کشور شور عاطفه‌‌ها با هدف کمک به دانش‌آموزان نیازمند استان آغاز شد.
تصویر آغاز «شور عاطفه‌ها‌» در چهارمحال و بختیاری

به گزارش پرسون، جاسم محمدی فارسانی مدیر کل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری بیان کرد: شور عاطفه‌ها با شعار «با هم مشق محبت بنویسیم» تا 11 مهرماه با همکاری کمیته امداد، صدا و سیما، آموزش و پرورش، بسیج و همچنین مشارکت فعال مراکز نیکوکاری برگزار می‌شود.

وی افزود: تأمین تجهیزات هوشمند الکترونیکی شامل تبلت، لپ‌تاپ و گوشی هوشمند، پرداخت کمک‌هزینه تحصیلی و تأمین لوازم‌التحریر ضروری از اهداف برگزاری این پویش است.

مدیرکل کمیته امداد استان بابیان اینکه دانش‌آموزان نیازمند علی‌رغم توانایی و استعداد به علت مشکلات مالی توانایی خرید تجهیزات الکترونیکی و لوازم‌التحریر را ندارند گفت: کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم نیکوکار و خیر استان علاوه‌بر رفع بخشی از نیازهای اقتصادی آن‌ها گامی در راستای توسعه کشور نیز هست.

محمدی با اشاره به روش‌های مشارکت در این پویش ادامه داد: کد دستوری #038*8877* و شماره حساب 0412_5003_9979_6037 برای پرداخت غیرحضوری کمک‌های مردم نیکوکار استان در نظر گرفته شده است.

محمدی فارسانی میزان کمک‌های نقدی و غیرنقدی سال گذشته را 3 میلیارد و 100 میلیون تومان عنوان و اضافه کرد: ادارات کمیته امداد و 117مرکز نیکوکار در سراسر استان آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم نوعدوست استان هستند.

شایان ذکر است، 6 هزار دانش‌آموز و 1065 دانشجو و طلبه تحت حمایت کمیته امداد استان هستند و از خدمات پرداخت کمک هزینه‌های تحصیلی و شهریه«ویژه دانشجویان» بهره‌مند هستند.

منبع: جهانبین‌نیوز

339249