کودکان کریستالی چگونه رفتاری دارند؟

کودکان کریستالی کودکانی هستند که با سطح هوش و توانایی های فوق العاده می توانند کارهای خارق العاده ای انجام دهند. با این حال بهتر است درباره کودکان کریستالی بیشتر بدانیم.
تصویر کودکان کریستالی چگونه رفتاری دارند؟

به گزارش پرسون، کودکان کریستالی موجوداتی ظریف و زیبا هستند که توانایی خاصی دارند. بیشتر مردم این ویژگی ها را جادو فرض می کنند. این کودکان به طرز ویژه ای به انرژی کم ارتعاش حساس هستند. در ادامه مطلب بیشتر با این کودکان آشنا می شوید. با ما همراه باشید. مطالب روانشناسی مجله پرسون را بدون وقفه دنبال کنید.

وقتی می گوییم رنگ و کریستال منظور لقب نیست بلکه کودکانی است که با سطح هوش و توانایی های فوق العاده می توانند کارهای خارق العاده ای انجام دهند. با این حال بهتر است درباره کودکان کریستالی بیشتر بدانیم. کودک کریستالی نیز عضوی از این نسل هستند که مانند هر کودک دیگری وظیفه دارند با عشق، آرامش و تعادل بر این دنیا تاثیر بگذارد. اکنون برای شما توضیح می دهیم چگونه کودک کریستالی را بهتر بشناسید چرا که ممکن است شما نیز یک کودک کریستالی را در تمام عمر نگهداری کرده باشید

شناخت کودکان کریستالی و کودکان رنگی هزاره سوم

مردم می گویند پایه تغییرات در جهان کودکان هستند.برای سال های زیادی، یک نظریه وجود داشت که نشان می داد بشریت به تدریج از طریق تغییرات ژنتیکیِ بیش از یک یا چند نسل، بهبود می یابد پیروان این تئوری تقریبا معنوی و روحانی هستند، این تئوری کودکان را با الگو های روان شناسی و رفتارهای غیر عادی طبقه بندی می کند. بعضی از مردم بر این باور بودند که اولین نسل از کودکان غیر عادی در طول دهه 50 یا 60 ظاهر شدند با این حال تلاش آن ها برای پیشرفت جهان موفقیت آمیز نبود در نتیجه، بین دهه های 70 تا 90 ، نسل دیگری وارد شد این نسل به عنوان کودکان رنگی شناخته شده بودند، کودکان رنگی با شخصیت های سخت و محکم ، خردکننده ی سیستم نامیده شدند ماموریت آن ها مبارزه با اقدامات و نگرش هایی است که برای دوست داشتن ساخته نشده اند.

درحالیکه کودکان کریستالی به دنبال احترام به ارزشهای انسانی و صداقت هستند با این حال، اخیرا مردم در مورد کودکانی با ماهیت مختلف صحبت می کنند همان ماهیت کودکان کریستالی. اولین فردی که این نسل را شناسایی کرد استیو روتر در سال 1999 بود، در سال 2002 ، روتر رسما اکتشافاتش را در یک فصل از کتابش منتشر کرد، که یک کتاب راهنما برای تکامل بشر نام داشت از این پس، جست و جوهای زیادی برای تعریف درست صفات و مشخصه های آن ها انجام شده است.

کودکان کریستالی چه کسانی هستند؟ و چه ویژگی هایی دارند؟

کودکان کریستالی موجودات صلح آمیزی هستند که به دنبال تعادل بین درک مستقیم و درک غیر معقول هستند در مقایسه با کودکان رنگی، که می کوشند تا بشر را بر روی خوب بودن درمیان تغییرات متمرکز کنند، کودکان کریستالی مامور الیتام بخشیدن هستند. کودکان کریستالی خیلی زیبا هستند ،همراه با یک رایحه پاک و تمیز و چشمانی که بیانگر همه چیز است ،می باشند. آن ها دو ویژگی خاص دارند: توانایی های قوی دارند که اغلب مردم آن را جادو فرض میکنند ، و به طور فوق العاده به انرژی، کم ارتعاش حساس هستند.

معنی کودک کریستالی چیست؟

رنگ یا کریستال فقط یک اصطلاح خاص نیست آن ها به سطوح مختلف آگاهی اشاره می کنند، این نسل از جوانان به ارتعاشات کریستالی وابسته هستند، انرژی که در همه موجودات زنده ارتعاش پیدا می کند. حرکت بین یک سطح از آگاهی به دیگری باعث تغییر لرزش شخص می شود. فرکانس ارتعاش بلوری یکی ازخالص ترین روش های ماده است که می تواند خود را آشکار کند. در حقیقت، انرژی کریستال یک تعادل دقیق بین دوگانگی است (مردانه - زنانه، احساس -تفکر) این ،نوعی از انرژی است که به طور ویژه در کودکان کریستال ارتعاش می یابد.

کودکان کریستال چه شکلی هستند؟

این نسل از کودکان معالج آرام ، صلح آمیز، دوست داشتنی و مهربان هستند ، در کتاب کودکان کریستال و رنگی، در بخش سوالات و پاسخ ها ، نویسنده ادعا می کند که والدین این نسل آن ها را فرشتگان کوچک می دانند این به این دلیل است که آن ها دارای خلق و خوی متعادلی هستند برای مثال، آن ها دوست دارند صلح را به ارمغان بیاورند، حتی قبل از یادگیری صحبت کردن، می بوسند و در آغوش می گیرند. آن ها بسیار محتاط هستند و تمایل به ایستادگی ندارند و ترجیح می دهند به جای اینکه توجه افراد حساس را جلب کنند، ناشناخته باقی بمانند.

در طب سنتی، کودکان کریستالی اختلالات تکاملی دارند؛ از جمله اختلال پیش فعالی، کمبود توجه، سندرم اسپرگر یا اختلال طیفی اوتیستیک با این حال، این هیچ ارتباطی با علل رفتار آن ها ندارند آن ها یک هدف مهم حیاتی دارند.

ویژگی های کودکان کریستال

عموماً سال ۱۹۹۵ به بعد به دنیا آمده اند.

چشمانی بزرگ با نگاهی به شدت خیره کننده دارند.

شخصیتی پرجاذبه و گیرا داشته و بسیار با محبت هستند.

دیر به حرف می آیند (۳ یا ۴ سالگی) و گرایش زیادی به کلام آهنگین دارند و ممکن است پیش از صحبت کردن، آواز بخوانند.

از تله پاتی و زبان اشاره ای که خود ابداع کرده اند برای برقراری ارتباط استفاده می کنند.

ممکن است مبتلا به اوتیسم و سندرم اسپرجر تشخیص داده شوند.

آرام و متین، دوست داشتنی، مهربان و بخشنده هستند.

بسیار حساس و همدل هستند.

با طبیعت و حیوانات ارتباط نزدیکی دارند.

نشانه هایی از شفادهی بروز می دهند.

به کریستال ها و جواهرات بسیار علاقه مند هستند.

اغلب در مورد فرشته ها، ارواح نگهبان و خاطرات زندگی گذشته صحبت می کنند.

به شدت هنرمند و خلاق هستند.

غذاهای گیاهی و آب میوه ها را به غذاهای معمولی ترجیح می دهند.

ممکن است سیاحان و کوه نوردانی بی باک باشند با احساس شگفت انگیزی از تعادل.

آنها عاشق رنگها هستند. رنگارنگ لباس می پوشند.

به محیط (می تواند غذا و افزودنی ها را هم شامل شود)، فضاهای انرژی، واکسن ها، مواد شیمیایی و آفت کش ها و حشره کش ها، سر و صدا، جریان های الکتریکی (مثلاً ساعت ها از کار می افتند) بسیار حساسند و همچنین به لحاظ احساسی نیز نسبت به آنچه اطرافشان روی می دهد حساسیت نشان می دهند.

احساس آسیب پذیری و بی دفاعی دارند ولی همچنان از درون قوی هستند. اراده و عزمی راسخ دارند زمانیکه بر روی چیزی متمرکز می شوند.

توانایی ذاتی برای پرده برداری از ترس افراد دارند. به نظر می رسد می توانند بفهمند در سر و قلب کسی چه می گذرد.

اغلب چشمانی بزرگ و شفاف دارند. در عکس ها یا زمانیکه به شما نگاه می کنند، چشم ها برجسته و چشمگیر هستند. گاهی احساس می کنید که انگار به درون شما نفوذ می کنند.

نتیجه گیری

هیچ شواهد علمی برای این نظریه وجود ندارد؛ در حقیقت متخصصان ادعا می کنند که شما می توانید از این ویژگی ها و رفتارها ،به هر کودکی در هر مکان و زمانی نسبت دهید هم چنین باید به یاد داشته باشیم که هر فرد و کودک متفاوت و منحصر به فرد است یک کودک کریستال یا رنگی به سادگی، یک روش توصیف ویژگی های انرژی است. هدف این طبقه بندی این است که این کودکان را درک کنید اما بیشتر از همه، پیام آنها را درک کنید.

326259