" />
" /> برگزاری نمایشگاه نقاشی « بار دیگر شهری که دوست می داشتیم» به مناسبت هفته وحدت
مدیرکل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه خبر داد:

برگزاری نمایشگاه نقاشی « بار دیگر شهری که دوست می داشتیم» به مناسبت هفته وحدت

مدیرکل کانون پرورش فکری استان از افتتاح  نمایشگاه نقاشی هم‌زمان با هفته وحدت و آغاز ماه ربیع‌الاول خبر داد و گفت: در این نمایشگاه نقاشی با عنوان "بار دیگر شهری که دوست می‌داشتم" برگزار می‌شود، نزدیک به سی اثر منتخب اعضای کانون پرورش فکری استان کرمانشاه در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

کرمانشاه- پرسون؛ مهناز فتاحی مدیرکل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه امروز در گفتگو با خبرنگار ما گفت: هم‌زمان با حلول ماه ربیع‌الاول و آغاز هفته وحدت، نمایشگاهی از آثار نقاشی اعضای برگزیده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه برپا می‌شود.

فتاحی افزود؛ در طی جلسه‌ای که با مسئولان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه داشته‌ایم، قرار است که برنامه‌های مشترک و مختلفی را در زمینه‌های فرهنگی و هنری و در زمان شیوع بیماری کرونا برای کودکان و نوجوانان کرمانشاهی برگزار شود، که یکی از برنامه‌هایی که با همکاری سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه برگزار می‌شود، نمایشگاه نقاشی آثار منتخب اعضای کانون پرورش فکری استان کرمانشاه در جشنواره‌های بین‌المللی می باشد.

مدیرکل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه گفت: در این نمایشگاه نقاشی با عنوان "بار دیگر شهری که دوست می‌داشتم" برگزار می‌شود، نزدیک به سی اثر منتخب اعضای کانون پرورش فکری استان کرمانشاه در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

زمان برپایی نمایشگاه
این مسئول تاکید کرد: نمایشگاه نقاشی اعضای برگزیده مسابقه های بین‌المللی، از روز چهارشنبه ۳۰ مهرماه ۱۳۹۹، به مدت یک هفته و در محل سی‌متری دوم، پارک درخشان، فرهنگسرای کوثر آماده بازدید علاقه‌مندان می باشد.
مهین رحمانی- استان کرمانشاه

208257