مهمترین اخبار

صدای کابین خلبان ١٩ ثانیه بعد از انفجار اول قطع شد؛

اعلام جزییات بازخوانی جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی

رییس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: صدای کابین هواپیما ١٩ ثانیه بعد از انفجار اول قطع می‌شود و این در حالی است که موشک دوم ٢٥ ثانیه پس از شلیک اول به مجاورت هواپیما می‌رسد، بنابراین تحلیلی از عملکرد و آثار موشک دوم از جعبه سیاه هواپیما به دست نیامد.

عضو انجمن داروسازان کانادا:

ایران دچار فساد سیستماتیک توزیع دارو است

مسئله داروهای تقلبی مسئله امروز و دیروز و کرونا  نیست. کرونا فقط حیاتی تازه تر به این چرخه معیوب داده وگرنه چه افرادی که برای داروهای سرطان و ام‌اس به بازار ناصر خسروپناه می برند.
نماینده مجلس یازدهم گفت: بر اساس نظر مقام معظم رهبری در رابطه با حمایت ظرفیت های داخلی، نگاه ایرلاین ها برای بهسازی ناوگان حمل و نقل هوایی باید به داخل باشد، یعنی می توان از ظرفیت شرکت های دانش بیان برای تأمین قطعات و تجهیزات مورد نیاز استفاده کرد.

مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای اعلام کرد؛

کاهش تردد در محور‌های مواصلاتی کشور

آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۲۴۹ ترددشمار فعال در محور‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۰.۹ درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد.

وضعیت آب و هوا در دوم شهریور؛

کاهش دما در روزهای آینده

طبق پیش بینی های سازمان هواشناسی اغلب نقاط کشور در روزهای آینده با کاهش دما مواجه خواهند بود.
یکی از مهم‌ترین توصیه‌های سرمایه ­گذاری در بازارهای مالی دنیا و در کشورمان داشتن دیدگاه بلند مدت است. دیدگاه بلند مدت را عموما ۵ ساله و بیشتر تفسیر می‌­کنند. سوال اساسی این است که چرا دیدگاه بلندمدت در سرمایه‌گذاری اهمیت دارد؟
یادداشت صاحبان قوی ترین اقتصاد‌های جهان هم وقتی شهروندانش دچار مشکلات معیشتی شوند در معرض خطر امنیتی قرار می‌گیرند.
ویروس کرونا مهمان ناخوانده ای که به گشت و گذار در دنیا می پردازد و نه تنها سلامتی مردم را که مهم ترین سرمایه و دارایی آنها می باشد را تهدید می کند، بلکه اقتصاد و سرمایه مالی کشورها و مردم را نیز تحت تاثیر قرار داده و موجبات مشکلات اقتصادی فراوانی را برای جوامع فراهم کرده است.

افزایش میزان خدمت‌رسانی فروشگاه‌ رفاه با افتتاح شعب جدید در آستانه ماه محرم

فراوانی کالاهای اساسی با قیمت مناسب

فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه همچون سال‌های گذشته با آغاز به‌کار شعب جدید فروشگاهی، جشنواره تخفیفات ویژه و تامین کالاهای اساسی در سبد خرید خانوار به استقبال ماه محرم می‌رود.
طرح گشایش اقتصادی دولت اقدام تازه دولت تدبیر و امید برای پیش فروش نفت و از طریق ان جبران کسری بودجه دولت است.دولت میتواند با استفاده از ظرفیت بازار سرمایه برای افزایش فروش نفت تراز تجاری کشور را بهبود ببخشد.

پرسون گزارش می دهد؛

بررسی جزییات طرح وام ودیعه مسکن

وزیر راه و شهرسازی اخیراً اعلام کرده در تهران مستأجران واحدهای مسکونی کوچک‌تر از ۷۵ متری و در سایر شهرها، کمتر از ۹۰ متر مشمول وام ودیعه مسکن خواهند شد.