مهمترین اخبار

گزارش پرسون از کمبود کالاهای اساسی در بازار؛

آب رفتگی روغن خوراکی در بازار/ گشتم نبود نگرد نیست!

رییس اتاق بازرگانی شیراز در گفت‌وگو با پرسون؛

نوسانات نرخ ارز سبب کاهش ارزش پول ملی می‌شود

دود سردرگمی های مسئولان در چشم مردم عادی؛

فیلتر سفرها فقط برای طبقه ای خاص!؟

کمبود سرگرمی جذاب برای نوجوانان؛

فرصت جولان به امثال ساسی مانکن را می دهد

متن ترانه جنجانی و هنجار شکن، سرگرم کننده و طنزآمیز، در حد سخیف و ضد ارزش، به همراه کلیپی که تمام عناصر لازم را برای دیده شدن در خود دارد، تمام آن چیزهایی است که هر سال ساسان حیدری، معروف به ساسی مانکن برای انتشار موزیک ویدیوهایش به کار می گیرد.
وزیر کشور با اشاره به بهره گیری از سامانه‌ها در شهرداری‌ها، گفت: بیشتر فعالیت در شهرداری ها مبتنی بر سامانه‌ها است و دریافت خدمات با حضور مستقیم مردم تغییر یافته است.
رئیس قوه قضاییه در جلسه نشست با قضات و کارکنان قضایی آذربایجان غربی گفت: برای کاهش آمار پرونده‌ها و افزایش آگاهی مردم از مسائل حقوقی لازم است مسئولان قضایی استان مسائل حقوقی را از طریق رسانه ملی برای مردم آموزش دهند.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی:

ایجاد کمربند اقتصاد و صنعتی در لرستان اقتصاد استان را احیا می کند

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به  موقعیت ویژه جغرافیایی لرستان باید یک کمربند ویژه اقتصادی و صنعتی در این استان ایجاد شود. اجرای یک طرح بزرگ صنعتی در لرستان می تواند اقتصاد این استان را احیا کند.
وزیر صنعت معدن و تجارت در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با اشاره به همکاری همه بخش‌ها و دستگاه‌ها در راستای توسعه تولید گفت: با پیگیری ستاد تسهیل، تنها در شهرک‌های صنعتی با فعال‌سازی هزار و ۴۲۰ واحد تولیدی راکد، فرصت اشتغال برای ۲۴ هزار نفر ایجاد شد.
رییس قوه قضاییه با بیان اینکه ظرفیت های بالقوه ای در استان‌ها نهفته است گفت: استان‌ها می توانند الگوی کشور باشند چرا که در برخی استان‌ها الگوهایی داریم که می‌توانند زمینه گشایش کشور را در عرصه‌های مختلف را ایجاد کنند.
رئیس مجلس قانون اصلاح مواد (۱) و (۷) قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم (۴۴) قانون اساسی و اصلاحات بعدی آن را به رئیس جمهور ابلاغ کرد.

با حضور رییس سازمان بازرسی کل کشور در آذربایجان غربی؛

رونمایی از چهار محصول دانش بنیان تحریمی در راستای خود کفایی برای اولین بار در کشور

رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: یکی از پایه‌های اصلی توسعه اقتصادی کشور و تحقق منویات مقام معظم رهبری در راستای جهش تولید، شرکت‌های دانش بنیان است.

پرونده ویژه پرسون؛ مرز واقعیت و خرافه جادو ( بخش ششم)

واقعیت یک رمال از نمای نزدیک

رمال‌ها در بحبوحه این روزهای کرونایی ادعا ناجی بودن دارند و لزوم است هر چه زودتر در این زمینه به مردم آگاهی‌رسانی شود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی مطرح کرد؛

ضرورت تبدیل تهدیدها به فرصت در آذربایجان‌غربی

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی گفت: تبدیل تهدیدها به فرصت‌ها یکی از موضوعاتی است که در استان مد نظر قرار دارد و با توجه به هجمه‌های فرهنگی موجود که ناشی از مرزی بودن استان است، ضرورت دارد به بخش فرهنگی بیش از پیش توجه شود و در راستای مقابله با این هجمه‌ها برنامه‌های مدونی پیش‌بینی شود.
معاون اول رئیس جمهور با اعلام اینکه در زمان لازم درباره نوسانات ارز صحبت خواهد کرد، گفت: سیاست هایی که در جنگ اقتصادی تنظیم و اجرا شد باید متناسب با شرایط جدید اصلاح شوند.