مد و زیبایی

مهمترین اخبار

رایحه، یکی از مواردی است که تاثیر بسیار زیادی بر روی روابط افراد دارد و باعث ایجاد احساس خوشایند در فرد می‌شود. امروزه محصولات زیادی برای این منظور تولید شده است که شما می‌توانید بر اساس سلیقه و صرفه اقتصادی، محصول موردنظر خود را تهیه کنید.
زیبایی استایل تنها به پوشیدن انواع لباس های مارک یا استفاده از انواع کفش و کیف لوکس نیست! بلکه زیبایی استایل زمانی کامل می شود که شما از اکسسوری های مناسب نیز در این جهت استفاده کرده باشید. استفاده از جواهراتی که طراحی بی نظیری دارند، می تواند شما را تبدیل به فردی همه چیز تمام کند! پس بهتر است با بزرگ ترین فروشگاه جواهر با طراحی لوکس و خاص یعنی مجموعه جواهری عبدالهی آشنا شوید.
خرید ساعت رولکس یک سرمایه گذاری قابل توجه است و نیاز به بررسی دقیق دارد. در اینجا چند نکته برای کمک به خرید آگاهانه ذکر شده است تا شما با توجه به آن بتوانید خرید ساعت رولکس را انجام دهید.
موناکو، (به فرانسوی: Monaco) با نام رسمی شاهزاده‌ نشین موناکو،کشوری که به خاطر وجود قوانین مالیاتی آزاد، کازینوهای متعدد و آب هوای مطبوع، به بهشت جهان‌گردان و ثروت‌مندان، معروف شده‌ است. شارلین (شاهزاده موناکو) (۱۹۷۸) شناگر المپیک سابق آفریقای جنوبی که پس از ازدواج با شاهزاده آلبرت دوم در سال ۲۰۱۱، شاهزاده موناکو شد.
داشتن روتین پوست کمک می‌کند تا شادابی و سلامت پوست را حفظ کنید و درگیر مشکلات پوستی نشوید. روتین پوستی به فاکتور‌هایی همچون نوع پوست و فرمولاسیون محصولات بستگی دارد.
گونه‌های چاق و گرد باعث جوان‌تر دیده شدن چهره می‌شود و در مقابل، گونه‌های افتاده نشانه‌ای محکم بر پیری یا مشکلات سلامتی است. این روزها صورت پُر با گونه‌های گرد مد شده است و تقریبا همه به دنبال راه و روشی برای چاق شدن صورت می‌گردند. بعضی‌ها برای این کار به جراحان زیبایی مراجعه می‌کنند و عده‌ای هم به دنبال روش‌های طبیعی و تغذیه‌ای می‌گردند.
مراقبت از موها به واسطه استفاده از روتین مراقبتی استاندارد و مناسب، به حفظ سلامت موها کمک کرده و در افزایش زیبایی و جذابیت چهره نقش دارد. انواع مختلفی از محصولات مراقبتی برای کمک به تقویت موها به صورت روزانه مورد استفاده قرار می‌گیرند که در انتخاب آن‌ها باید به نوع نیاز و جنس موهای خود توجه کنید. به عنوان مثال موهای فر و مجعد نسبت به موهای صاف به مراقبت و رسیدگی بیشتری نیاز دارند و راهکارهایی که برای مراقبت از این موها مورد استفاده قرار می‌گیرد با هم متفاوت است.
راز داشتن پوست خوب در روتین مراقبت از پوست شبانه شما است ، مثلا می تواند در روبالشی شما نیز باشد. تعویض نکردن روبالشی خود در هفته ممکن است باعث ایجاد مشکلات پوستی شود.
ناخن و وضعیت ظاهر آن می تواند تصویر خوبی از وضعیت سلامتی در اختیار افراد قرار دهد. یکی از این تغییرات شایع شیارهایی هستند که به دلایل مختلف، از افزایش سن گرفته تا بیماری‌های پوستی، روی ناخن‌ها ایجاد می‌شوند. در مجله خبری پرسون در مورد عواملی که باعث به وجود آمدن شیار ناخن می‌شوند و راه‌های درمان این مشکل صحبت می‌کنیم. با ما همراه باشید.