ارز دیجیتال

به روزترین و پربیننده ترین خبرهای دنیای رمز ارز ها را در سرویس ارز های دیجیتال پرسون بخوانید.

صنعت دارایی دیجیتال طی هفته گذشته تحت تاثیر سقوط هولناک بانک‌های دوستدار رمزارزهای دیجیتال در ایالات‌متحده قرار گرفت اما با افزایش قیمت بیت‌کوین (BTC) تا نزدیک ۲۸ هزار دلار، بازار به مسیر خود بازگشته است.
آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان

اوج‌گیری بیت‌کوین دوام نیافت

بیت‌ کوین به ۲۶هزار دلار رسید که بالاترین قیمت از ژوئن گذشته تاکنون است اما این سطح چندان پایدار نبود و در حال حاضر با ارزش حدود ۲۵ هزار دلار معامله می‌شود.
طبق داده‌های معاملاتی پورتال کوین دسک CoinDesk، قیمت بیت‌کوین در جلسه معاملاتی روز دوشنبه تقریباً ۱۰ درصد افزایش یافت و به ۲۲۵۰۰ دلار رسید.
رئیس سازمان فناوری اطلاعات در جلسه بررسی آیین‌نامه حمایت از کسب‌وکارهای اقتصاد دیجیتال از همکاری بانک مرکزی به‌منظور ارائه خدمات پرداخت بانکی به کسب‌وکارهای اینترنتی داخلی به شکل فراهم‌کردن «پرداخت مبتنی بر ریال دیجیتال» خبر داد.
کارگزار وویجر که در حال ورشکستگی است، به خلاص شدن از شر دارایی های کیف پول خود ادامه می دهد. دیروز ۲۰۰ میلیارد توکن شیبا اینو دیگر به قیمت ۲.۴۵ میلیون دلار فروخته شد. بعد از افت چند میلیون دلاری، قیمت SHIB به کاهش ادامه داد و در یک نقطه ۹.۶۹ درصد از قیمتش را از دست داد.
بانک سیلورگیت کپیتال مستقر در کالیفرنیا، با آخرین افشاگری‌های خود، بازارهای دارایی سنتی و دیجیتال را تکان داد؛ بازار کریپتو در روز گذشته حدود چهار درصد کاهش داشته است.