گاهی تصاویر و ویدئو‌هایی از پشت صحنه فیلم و سریال‌ها می‌بینیم که به ما ثابت می‌کنند در فیلمسازی کاری شبیه به جادو انجام می‌شود.
برخی از کتابخانه‌های در دنیا از زیبایی و معماری منحصربه‌فردی برخوردار هستند. کتابخانه شهر اشتوتگارت در سال ۲۰۱۱ ساخته شد. این کتابخانه ۹ طبقه‌ای کاملا به رنگ سفید ساخته شده و تنها رنگ‌هایی که در سالن اصلی به ارتفاع پنج طبقه دیده می‌شود، رنگ کتاب‌ها در درون قفسه است. این کتابخانه شب‌ها با رنگ‌های گوناگون نورافشانی می‌شود.
تبریز حتما یکی از بهترین و جذاب‌ترین مقصد‌های گردشگری ایران است. دیار اولین‌ها، سرزمین خوشمزه جات با تاریخی پر فراز و نشیب و البته پر افتخار برای ایران معاصر و ایران باستان، جایی است که در تابستان و نوروز، همواره در فهرست برنامه‌های ایرانگردی عاشقان هیجان و سفر به مناطق خوش آب و هوا و پر جاذبه قرار می‌گیرد.
دوچرخه سواری یکی از بهترین ورزش های دنیاست. مخصوصا اگر در طبیعت شگفت انگیز بلژیک باشد. در شهر خنت یک مسیر دوچرخه سواری وجود دارد که باورنکردنیست. در این مسیر انگار که شما در یک قاب نقاشی حرکت می کنید. به زیر آب می روید و با رکاب زدن از آن خارج می شوید.
مسافری که هنگام پیاده شدن از واگن مترو به فاصله بین قطار و سکو توجه نکرد لحظات دلهره آور نجات به دست مسافران قطار را تجربه کرد.
موجود عجیب شاخ دار به کنار ساحل اسپانیا آمد. یک مخلوق بسیار عجیب و ناشناخته با طول 13 فوت که ظاهرا شاخی روی سر دارد در سواحل Luis Siret در Villaricos اسپانیا پیدا شد که محققان را حیرت زده کرد.