مهمترین اخبار

در پی انتشار شایعه خبری در فضای مجازی در مورد بدحال شدن و بستری سه تن از پرستاران بیمارستان امام(ره) ساری به دنبال تزریق واکسن کرونا ، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ضمن تکذیب این خبر گفت: طبق بررسی انجام شده تاکنون هیچ گزارشی از مراکز درمانی مبنی بر بستری واکسینه شدگان به خاطر بروز عارضه جدی واکسن کرونا نداشتیم.

استاندار مازندران عنوان کرد:

لزوم پشتوانه علمی برای انتقاد از دولت

استاندار مازندران با توجه به بخشی از انتقادات مطرح شده در روزهای اخیر علیه دولت گفت: این انتقادات فاقد پشتوانه علمی و شعاری است؛ انتقاد بدون توجه به عنصر زمان و مکان فاقد پشتوانه علمی و بی پایه و اساس است و لازم است منتقدان دولت تحریم‌های ظالمانه و تنگناهای اقتصادی کشور را هم ببینند.
فرماندار گلوگاه گفت: متاسفانه مسابقه اخیر جنگ سگ ها با یک ساماندهی  قبلی  برگزار شد و ماموران انتظامی نیز پس از  اطلاع از برگزاری مسابقه  جنگ خونین سگ ها  در محل حاضر شده و چند لیدر و برگزارکننده این مسابقه را دستگیر کردند.

مدیر روابط عمومی منابع طبیعی و آبخیزداری رامسر:

آتش‌سوزی منطقه سیارسی خاموش شد

مدیر روابط عمومی منابع طبیعی و آبخیزداری رامسر اعلام کرد: آتش‌سوزی منطقه سیارسی جیرکوه جواهرده این شهرستان خاموش شده است.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رامسر اعلام کرد: آتش‌سوزی یک هکتاری جنگل‌های روستای واچکلایه در محور جواهر ده این شهرستان مهار شد.
بر اساس تازه‌ترین ارزیابی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، چهار شهرستان دیگر مازندران هم قرمز شد و تعداد مناطق قرمز استان به ۹ شهرستان افزایش یافته است.

پرونده ویژه پرسون؛ معضلات آموزش آنلاین در استان های ایران/9

بعضی از آموزگاران حتی بلد نیستند از گزینه های شاد استفاده کنند

آزمون و خطای برنامه شاد در دوران کرونا اتفاق افتاد. اما بعد از گذشت ماه ها استفاده از این برنامه، اتفاق چشمگیری در ارتقا کیفی این برنامه اتفاق نیفتاده است.