سرگرمی

ارسال پیام، اس ام اس، عکس نوشته، شعر، پیامک، استوری و همچنین جملات و متن های زیبا در مورد روز ازدواج برای تبریک به زوج ها در یکم ذی الحجه برابر با بیست و یکم تیر ۱۴۰۰ و مصادف با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) مرسوم است.
اکثر انسان‌ها علاقه‌مند هستند اطلاعاتی را درباره خصوصیات اخلاقی و رفتاری خود و دیگران به دست آورند چراکه معتقدند شناخت شخصیت افراد کمک بسیاری در روابط‌شان با دیگران می‌کند.
روزی ملا نصرالدین به یک مهمانی رفت و لباس کهنه ای به تن داشت . صاحبخانه با داد و فریاد او را از خانه بیرون کرد . او به منزل رفت و از همسایه خود ، لباسی گرانبها به امانت گرفت.
شما می‌توانید با داشتن چند قطعه کاغذ رنگی برای کودکان کاردستی‌های زیبا درست کنید. یکی از ساده‌ترین و در دسترس‌ترین وسیله‌ها برای ساخت کاردستی، کاغذ‌های رنگی است. اگر می‌خواهید روش ساخت ۱۰ کاردستی جالب از حیوانات را یاد بگیرید، ویدئوی زیر مشاهده کنید.
ارسال متن تبریک ولادت امام رضا (ع) به وسیله پیام کوتاه، عکس، شعر، جملات کوتاه، استوری، متن و پیامک در میان شیعیان متداول است. ولادت امام رضا (ع) در سال ۱۴۰۰ با یک تیر برابر است.
حتما شما هم دیده اید که در مراسم ها ابتدا همه ی خانم ها با کفش های پاشنه دارشان، جلوه می کنند، اما هنوز به وسط مراسم نرسیده، کفش ها به کناری می رود و پابرهنه می شوند، اگر می خواهید این اتفاق برای شما نیفتد، مطلب زیر را بخوانید و از راه و روش انتخاب یک کفش پاشنه بلند مناسب با خبر شوید.
زیبایی و خوشگلی زیاد زن جوان را تبدیل به گدا کرده است! عجیب است ولی واقعی زن جوانی که گوشه خیابان می نشیند و دلیل عجیب تر گدایی کردنش را به دیگران توضیح می دهد.
جواد عزتی و همسرش رستورانی در میرداماد دارند که آن را مدیریت می کنند. عزتی با سریال شبکه خانگی «زخم کاری» از جمعه همین هفته به شبکه خانگی می آید.