مهمترین اخبار

رئیس کمیته دانشگاهیان، اساتید و علمی و پژوهشی کنگره ملی شهدای یزد:

داستان انقلاب اسلامی به زبان های مختلف ترجمه می شود

رئیس کمیته دانشگاهیان، اساتید و علمی و پژوهشی کنگره ملی شهدای یزد گفت: به منظور آشنایی فرهنگ های دیگر با انقلاب اسلامی باید داستان آن به زبان های مختلف ترجمه و به دنیا عرضه شود.
کتاب «جعبه جادویی بخش خصوصی؛ جامعه‌شناسی سریال‌سازی شبکه نمایش خانگی نوشته نازنین بهرامی به‌زودی از سوی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات منتشر می‌شود.
آمدن کرونا و تعطیلی نمایشگاه کتاب، زنجیره فروشندگان، توزیع کنندگان و ناشران کتاب را مجبور کرد به فضای مجازی روی آوردند. نفس های کوتاهی در این فضا می کشند، اما کافی نیست.
کتاب «از غذای جسم تا غذای جان» (پرسش و پاسخ‌هایی با پروفسور حبیب‌الله هدایت، پدر علم تغذیۀ ایران)، نوشته دکتر حسین علیان در شیراز منتشر شد.
کتاب «بازیگری در ٣۶ کارگاه» نوشته پوریا عبدی منتشر شد. این کتاب با مقدمه‌هایی از رویا افشار و ابوالفضل جلیلی در ٢٩۶ صفحه با شمارگان ۵٠٠ نسخه و قیمت ۵۵هزار تومان توسط انتشارات نظام‌الملک منتشر شده است.
مجموعه «آوازِ راز-دارها »، دربرگیرنده گزیده شعرهای دو دفتر از شاعر شیرازی «احسان براهیمی» به همت انتشارات سمت روشن کلمه راهی بازار نشر شد.

رئیس کمیته تالیف و تولیدات دومین کنگره ملی شهدای استان یزد خبر داد؛

تالیف ۴۰ عنوان کتاب در دومین کنگره ملی 4 هزار شهید استان دارالعباده  یزد

رئیس کمیته تالیف، تدوین و تولیدات دومین کنگره ملی شهدای استان یزد در جمع خبرنگاران  گفت: در این کنگره ۴۰ عنوان کتاب تالیف و ۴۰ کتاب کنگره اول نیز تحلیل می شود.
تازه‌ترین کتاب احمد بشیریه، قاضی بازنشسته دیوان‌عالی کشور با عنوان «آخرین حکم یک قاضی» توسط انتشارات نگاه معاصر منتشر شد.

در گفت‌وگوی پرسون با نویسنده دفاع مقدس مطرح شد؛

کتاب‌های شبه‌روشنفکران به فروش نمی‌رود/ علیه ما جوسازی می‌کنند

نویسنده ادبیات دفاع مقدس گفت: جوسازی‌های رسانه‌ای توسط شبه‌روشنفکرها برای بدنام کردن ادبیات پایداری به دلیل پایین بودن استقبال عمومی از آثارشان است.

انتشار کتاب زندگینامه امیرحسین مقصودلو

تتلو هم نویسنده شد!

کتاب زندگینامه امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو، خواننده ایرانی انتشار یافت.