موسیقی و تجسمی

مهمترین اخبار

کنسرت آنلاین «نغمه‌های تهران» با اجرای آثاری از مجید وفادار و محمد سریر به خوانندگی حجت اشرف‌زاده در برج میلاد تهران برگزار می شود.
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و آموزش‌های هنری معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از فعالیت بیش از ۶ هزار آموزشگاه آزاد هنری در کشور خبر داد.
معرفی داوران ششمین جشنواره موسیقی استان ایلام؛

کامکار، رستمی و سیفی زاده انتخاب شدند

اردشیر کامکار، فرشاد رستمی و ارژنگ سیفی زاده با اعلام جواد یعقوبی(دبیر ششمین جشنواره موسیقی استان ایلام) به عنوان هیئت داوران این دوره از جشنواره معرفی شدند.
انتشار خبرهایی مبنی بر اینکه صدای فرزاد فرزین بر روی تیتراژ یکی از سریال ها، این پروژه را برای پخش با مشکل مواجه کرده است، حاکی از حاشیه ای جدید برای شبکه نمایش خانگی است.
روایتی از موسیقی در گام بیست و یکم؛

«تار ایرانی» به شمال خراسان رسید

علی قمصری در بیست و یکمین گام از پروژه‌ «تار ایرانی» به اجرای برنامه ای در حوزه موسیقی شمال خراسان با همراهی گروه از نوازندگان دوتار این منطقه از کشورمان پرداخت.
کیم کارداشیان با شکایت از مردی که ظاهراً چند بار به در خانه‌اش رفته و برایش بسته‌هایی حاوی قرص ضدبارداری اضطراری فرستاده است، قرار تعقیب پنج‌ساله علیه او درخواست کرده است.
فریدون شهبازیان ـ آهنگساز و رهبر ارکستر ـ که مدتی است در بیمارستان بستری است، با بهبود شرایط جسمی اش، به زودی از بیمارستان مرخص خواهد شد.