عضوکمیسیون عمران وشهرسازی شورای شهر یزد مطرح کرد؛

پروژه های عمرانی از مهمترین سازه های اجتماعی یک شهر

جورابی با بیان اینکه پروژه های عمرانی از مهمترین سازه های اجتماعی یک شهر هستند گفت: لحاظ کردن موضوع کمی و کیفی در اجرای اقدامات شهری از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و توجه به آن از ملزومات مدیریت شهری به شمار می‌رود.

یزد

هر چند که نام ریحانه پارسا و رفتارهای عجیب وی در دنیای واقعی و مجازی، همواره با حاشیه، شایعه و انتقاد فراوان همراه بوده است و همین امر موجبات آن را فراهم آورده است که کسی دیگر رفتارها، حرف‌ ها و ادعاهای وی را جدی نگیرد، اما از آن جایی که حتی چوپان دروغگو نیز ممکن است گاهی راست بگوید، بهتر است حداقل در مورد ادعای اخیر وی در مورد مورد تعرض قرار گرفتن، بی اعتنا رد نشویم. چرا که در صورت صحت داشتن ادعای وی (هر چند که تردید فراوان در مورد آن وجود دارد)، این موضوع باید مورد بررسی قرار بگیرد.

سینما و تئاتر

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان با تاکید بر اینکه 1300 واحد مسکونی شهری و روستای در مریوان دچار خسارت شده‌اند، تاکید کرد: خوشبختانه جمعیت هلال احمر کردستان در سریعترین زمان ممکن کمک های ضروری همانند چادر، وسایل گرمایشی و... را در روستاهای جشنی آباد و قلقله مستقر کرده است.

کردستان

احمد ترحمی گفت: بیشترین تعداد ثبت نام کنندگان شورای شهر مربوط به شهرستان یزد بوده که به ۳۴۴نفر میرسند و بیشترین تعداد داوطلبان شورای روستا با ۸۹۲نفر مربوط به شهرستان تفت است.

تا انتخابات

رییس دانشگاه علوم پزشکی خبر داد:

فوت 13 نفر بر اثر بیماری کرونا در آذربایجان‌غربی

رییس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی از ابتلای 764 نفر در استان به بیماری کرونا در استان خبر داد و گفت: طی 24 ساعت گذشته تعداد 764 نفر مبتلای جدید به بیماری کرونا در استان شناسایی شده است و در این مدت 13 نفر در استان بر اثر این بیماری جان خود را ازدست دادند.

آذربایجان غربی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان گفت: در حال حاضر مرز باشماق در شهرستان مریوان بر روی مسافران تا اطلاع ثانوی بسته است، ولی آن دست از مسافرانی که مجوز تردد دارند در مبادی این مرز به صورت دقیق در زمینه کرونا غربالگری می‌شوند

کردستان