آملی‌لاریجانی به رئیس‌جمهور منتخب تبریک گفت

آیت الله آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی انتخاب مسعود پزشکیان را تبریک گفت.

تصویر آملی‌لاریجانی به رئیس‌جمهور منتخب تبریک گفت

به گزارش سایت خبری پرسون، متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان

انتخاب جنابعالی را از سوی ملت سرافراز ایران اسلامی به عنوان رئیس جمهور در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تبریک و تهنیت می‌گویم.

مشارکت پرشور ملت بزرگوار و همیشه در صحنه ایران عزیز، با دو بار حضور در پای صندوق های چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، خلق حماسه ای جدید بود. ملت بزرگ ایران ضمن استیفای حق خویش در انتخاب رئیس جمهور و عمل به تکلیف شرعی، جلوه های دیگری از مردم‏ سالاری دینی را در منظر جهانیان به نمایش گذاشتند و بر عزت نظام جمهوری اسلامی افزودند و دشمنان کشور را ناامید کردند.

با تبریک این موفقیت به محضر مقام معظم رهبری مدظله العالی، حضرتعالی و مردم فهیم ایران، امیدوارم جنابعالی با بهره مندی از سوابق ارزنده مدیریتی، اجرایی، تقنینی وروحیه جهادی با استفاده از همه استعدادها و ظرفیت های فراوان کشور خصوصا جوانان عالم، متدین و پرتلاش و نیز تعامل و همدلی با همه دلسوزان و کارشناسان متعهد، در مسیر اعتلا و پیشرفت کشور و رفاه اقتصادی و اجتماعی مردم عزیز گام بردارید.

مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز در چارچوب قانون برای تسهیل این مسیر آماده همکاری و مساعدت می باشد و از هیچ کمکی در راه رسیدن به اهداف مقدس جمهوری اسلامی دریغ نخواهد نمود.

دوام سلامتی و توفیقات روزافزونتان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

صادق آملی لاریجانی

منبع: ایسنا

705994