دعوت انتخاباتی وزارت آموزش و پرورش از مردم

وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر رهنمود راهبردی مقام معظم رهبری که هر رای در انتخابات رای به جمهوری اسلامی ایران و نشان دهنده اعتماد به نظام است، از آحاد مردم به ویژه رای اولی‌ها و اولیاء دانش آموزان دعوت کرد تا در انتخابات پانزدهم تیر حضوری آگاهانه و حماسی داشته و با آراء خود بار دیگر برگ زرینی در تاریخ سراسر افتخار ایران اسلامی رقم بزنند و حماسه تشییع شهید جمهور را امتداد و استمرار دهند.

تصویر دعوت انتخاباتی وزارت آموزش و پرورش از مردم

به گزارش سایت خبری پرسون، در پیام وزارت آموزش و پرورش آمده است: در آستانه دور دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران عزیز قرار داریم. دور دوم این انتخابات همزمان با ایام اربعین شهدای پرواز اردیبهشت و سیدالشهدای خدمت حضرت آیت الله رئیسی برگزار خواهد شد. میراث شهید جمهور برای مردم در همین زمان اندک شگفت آور و کم نظیر است و همانگونه که در بیانیه اول وزارت آموزش و پرورش در آستانه انتخابات هشتم تیرماه بیان شد رئیس جمهور شهید بن بست‌های بزرگی را در آموزش و پرورش گشود، در بیانیه قبلی تاکید شد که؛ در حوزه آموزش و پرورش دولت سیزدهم در شرایطی آغاز به کار کرد که نهاد تعلیم و تربیت با چالش‌ها، بن‌بست‌ها و دوگانه‌های کاذب عدیده‌ای مواجه بود و از دردها و بیماری‌های مزمن دیرینه‌ای رنج می‌برد؛ در سایه خودناباوری، خود تحقیری و بی‌تحرکی و فاصله گرفتن از گفتمان اصیل انقلاب اسلامی، سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش برای یک دهه به بایگانی سپرده شده بود و ناباورانه، نسخه‌های غربی و استعماری را برای فرزندان این مرز و بوم تجویز می‌کردند.

نمونه این پس رفت را می‌توان در رونمایی رسمی و تلاش برای جایگزینی سند استعماری ۲۰۳۰ در برخی دولت‌های پیشین مشاهده کرد. در دولت آیت الله رئیسی، بن‌بست‌های ناشی از دوگانه‌های کاذبی چون تامین معلم یا تربیت معلم، سند تحول بنیادین یا سند ۲۰۳۰، خصوصی‌سازی آموزش و پرورش یا عدالت آموزشی، مرجعیت کلاس‌های کنکور یا مدارس معلمان و کتاب‌های درسی و بی تحرکی یا تحول خواهی شکسته شد و آموزش و پرورش در مسیری جدید قرار گرفت که حرکت در جهت ارتقاء شأن و منزلت معلمان عزیز، احیا فعالیت‌ها و معاونت پرورشی، اجرایی سازی سند تحول و ده‌ها اتفاق امید آفرین از جمله ثمرات اولیه آن است.

این پیام می‌افزاید: معلمان و فرهنگیان و دانش آموزان در پاسخ به دعوت رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی برای ایرانی مقتدر، مدارسی قوی و آموزش و پرورش آینده ساز و اثرگذار به پای صندوق‌های رای خواهند آمد و همراه با سایر اقشار جامعه رئیس جمهوری کارآمد را انتخاب خواهند کرد که بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب، علاوه بر توان و نشاط کار همراه با اعتقاد راسخ به مبانی انقلاب و به کارگیری همکاران خوب، ظرفیت‌های کشور را بشناسد و توان استفاده از آن‌ها را داشته باشد و بدون تکیه به بیگانگان و علی رغم توطئه‌های گوناگون آنان اجازه ندهد سرنوشت ایران اسلامی در خارج از مرزها رقم بخورد. بی شک مردم عزیز و فهیم رئیس جمهوری را برمی‌گزینند که مانند شهید رئیسی به ظرفیت‌های ایران اسلامی باور داشته باشد.

وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر رهنمود راهبردی مقام معظم رهبری که هر رای در انتخابات رای به جمهوری اسلامی ایران و نشان دهنده اعتماد به نظام است از آحاد مردم به ویژه عزیزان رای اولی و اولیاء گرامی دانش آموزان دعوت به عمل می‌آورند تا در انتخابات پانزدهم تیر حضوری آگاهانه و حماسی داشته و با آراء خود بار دیگر برگ زرینی در تاریخ سراسر افتخار ایران اسلامی رقم بزنند و حماسه تشییع شهید جمهور را امتداد و استمرار دهند.

منبع: ایسنا

705308