چندین نوع مرد سمی که نباید با آن ها ازدواج کنید!

برای ازدواج باید معیارهایی را در نظر گرفت تا در آینده دچار مشکلات متعددی نشویم. با این وجود برای عدم تجربه ازدواج اشتباه، با چه مردانی نباید ازدواج کرد؟
تصویر چندین نوع مرد سمی که نباید با آن ها ازدواج کنید!

به گزارش سایت خبری پرسون، بحث ازدواج و انتخاب همسر، مسئله ای بسیار مهم و حساس است که نمیتوان به سادگی از آن عبور کرد. گاهی دلبستن های کورکورانه و انتخاب های نادرست، تبعات جدی و فراوانی را به دنبال دارد که برای رهایی از آن باید مدتها تلاش کرد و زیباترین روزها و سالهای عمر را دراین مسیر تباه کرد.

حتما شنیده اید که میگویند که شناخت مردان کار ساده ای نیست پس اگر قرار است مردی را به عنوان همسر آینده ی خود انتخاب کنید بایستی حتما ریزبین تر و دقیق تر به این مسئله توجه کنید. وارد شدن به یک رابطه در صورت نداشتن اطلاعات و آگاهی لازم کار سختی است. اگر انتخاب عاقلانه نداشته باشید، احتمال این که با مرد اشتباهی وارد زندگی مشترک شوید، بالاست و حتی ممکن است ازدواج به طلاق منجر شود زیرا زمانی که ازدواج می کنید، مدام با همسرتان هستید و اگر رفتارش بد و سمی باشد، قطعا آزار خواهید دید.

به همین دلیل در این قسمت چند نوع مرد نامناسب برای ازدواج را به شما معرفی می کنیم که نباید به فکر ازدواج با آن ها باشید. مواردی که گفته می شود به خوبی بخاطر بسپارید تا اگر فردی از شما خواستگاری کرد و جلسات آشنایی شما برگزار شد، بدانید که به چه جزئیاتی باید بیشتر دقت کنید.

مرد عصبی و پرخاشگر

خب چرا می خواهید با یک مرد متجاوز در رابطه باشید؟ هرگز با مردی نباشید که نمی تواند خشم و عصبانیتش را کنترل کند. کاملا طبیعی است که مردان هم چند وقت یک بار عصبی شوند اما اگر مردتان سر احمقانه ترین چیز ها هم عصبانی و خشمگین می گردد، احتمالا رفتار متجاوزگرانه ای دارد و باید از او فاصله بگیرید زیرا از لحاظ احساسی به شما آسیب وارد خواهد کرد. اگر این مرد از نظر کلامی هم خشونت داشته باشد، احتمال این که از لحاظ فیزیکی هم خشن باشد، زیاد است بنابراین هرگز با چنین مردی زیر یک سقف نروید.

شوهر عصبی

مرد هوس باز

مردان هوس باز را می توان با چند جلسه صحبت به راحتی شناخت. این مردان معمولا به ازدواج فکر نمی کنند و هر زمان که با آن ها در مورد ازدواج صحبت می کنید، سریعا می خواهند بحث را عوض کنند و یا جلسه را ترک کنند. این مردان به سراغ دختران دیگر هم می روند و هرگز و هرگز قابل اعتماد نیستند و باید به طور کل فکر ازدواج با آن ها را از سرتان بیرون کنید.

مرد بیش از حد کاری

این هم یکی از مردانی است که باید از او فاصله گرفت. کاملا طبیعی است که مرد به شغلش علاقه داشته باشد اما اگر مرد شما فقط در طول روز به شغلش فکر می کند، پس باید در انتخابتان تجدید نظر کنید. مردی که بیش از حد کار می کند، یعنی به پیشنهادات و تفریحات شما جواب منفی می دهد. معمولا ساکت است و به علایق شما توجه نمی کند. راجع به آینده نیز صحبت نمی کند. اگر با چنین مردی ازدواج کنید، مدام احساس تنهایی خواهید داشت.

مرد کاری

مردی صرفا در فکر ازدواج

اگر با مردی در ارتباط بودید که مدام از اول آشنایی با شما فقط در مورد ازدواج کردن و بچه دار شدن حرف می زد و هیچ بحث دیگری نداشت ، یعنی بیش از حد و فقط در فکر ازدواج است. بهتر است که به این مردان اعتماد نکنید زیرا فقط به دنبال ازدواج هستند و هدف دیگری در زندگی جز داشتن فرزند و اختیار کردن همسر ندارند و برایشان فرقی ندارد که با چه کسی ازدواج کنند. این مرد معمولا چیز دیگری برای عرضه کردن ندارد و شما را در زندگی نا امید خواهد کرد چرا که به کلیت ازدواج فکر می کند و شاید برایش مهم نیست که در مسئله ی مهمی مثل ازدواج و زندگی مشترک چه جزئیات دیگری وجود دارند که عامل استحکام و زیبایی زندگی مشترک میشوند.

مرد مالک

این مرد معمولا با هرکاری که انجام می دهید، مشکل دارد. با لباسی که می پوشید، با کسانی که معاشرت می کنید، با تعاملاتی که با مردان دیگر دارید، با چیز هایی که در شبکه اجتماعی پست می کنید و ... . اگر مرد بیش از حد در کارهای کوچک تان هم اظهار نظر می کند و همیشه با هر چیزی ولو کوچک، مشکل دارد، پس چگونه می توایند ادامه زندگی خود را با او سپری کنید؟! نباید این کار او را با توجه و یا عشق اشتباه بگیرید زیرا این رفتار کاملا سمی است. در نتیجه هیچ گاه تا آخر عمرتان نباید به مرد این چنینی اعتماد کنید.

اظهارنظر شوهر

مردان مامانی و وابسته

دوست داشتن مادر، با این که اجازه دهید مادر در کوچک ترین تصمیمات زندگی تان هم دخالت کند، دو چیز از هم مجزا است. هرگز با پسر مامانی ازدواج نکنید. مادر این مردان در شغل، ازدواج، زندگی شخصی و عشقی فرزندان شان نقش دارند و آن ها را کنترل می کنند و شما بعد از ازدواج نمی توانید با همسرتان تصمیمات مستقل داشته باشید و قطعا با او به مشکل بر می خورید.

مرد خودخواه و متعصب افراطی

اگر با این مردان ازدواج کنید، مدام با آن ها دعوا دارید، اختلاف عقیده دارید و نمی توانید به راحتی با آن ها معاشرت کرده و ارتباط بگیرید.

مرد خودخواه

مرد سختگیر از لحاظ مالی

بعضی از مردان نسبت به مسائل مالی حساسیت بسیار زیادی دارند و مدام ایراد می گیرند که چرا فلان چیز را خریده اید. در واقع آن ها بیش از حد به مال و اموال شان اهمیت می دهند و به نوعی می توان گفت که خسیس هستند. بهتر است تا جایی که می توانید از این مردان فاصله بگیرید زیرا در ازدواج رابطه خوبی را برای تان رقم نمی زنند.

مرد دروغگو

اگر قبل از ازدواج متوجه شدید که کیس ازدواجتان سر چیز های کوچک دروغ می گوید، بهتر است که عقب بکشید زیرا احتمال دروغ گو بودن در این فرد زیاد است و این مرد می تواند در آینده سر هر چیزیی شما را دور بزند.

مرد دروغگو

مرد بد دهن

با مردان بد دهن و بی ادب نمی توان زیر یک سقف زندگی کرد. این مردان باعث می شوند که مدت زمانی بعد از ازدواج کاملا از خودتان و او متنفر شوید.

مرد راحت طلب

کاملا مشخص است مردی که مدام به دنبال تنبلی و راحتی است و خودش را به سختی و کار نمی اندازد، اصلا قابل اعتماد نیست و نمی تواند زندگی خوبی را در آینده برای تان فراهم کند.

منبع: نمناک

693733