سخنگوی هیات دولت:

دسترسی مردم به مدیران در دولت سیزدهم باید اقتباس گردد

سخنگوی هیات دولت گفت: در دولت سیزدهم دسترسی مردم به عموم مدیران آسان بود و این راه به عنوان یک ویژگی دولت سیزدهم باید تداوم داشته باشد و از آن صیانت شود.

تصویر دسترسی مردم به مدیران در دولت سیزدهم باید اقتباس گردد

به گزارش سایت خبری پرسون، علی بهادری جهرمی ۲۲ خرداد در نخستین جشنواره روابط عمومی‌های استان مرکزی با بیان اینکه روش شهید رئیسی در حوزه روابط عمومی باید تداوم داشته باشد، گفت: برخی، حوزه روابط عمومی را یک مسیر یک خطه می‌دانند اما این نگاه در سیره مدیریتی شهید رئیسی غلط بود و ایشان این حوزه را یک مسیر دو سویه می دانستند و اگر قرار است مسیر خدمت ادامه داشته باشد باید به روش‌ها و سیره‌ها به معنای کامل اقتباس کرد.

وی اظهار کرد: روابط عمومی‌ها سنگر و نمایش دهندگان مسیر خدمت هستند و ‌خط خدمت آنها کمتر دیده می‌شود. در قریب به سه سالی که از عمر دولت سیزدهم می‌گذرد، روابط عمومی‌ها در اطلاع‌رسانی اقدامات دولت فعالیت داشته‌اند که جای تشکر دارد.

سخنگوی هیئت دولت با بیان اینکه جشنواره روابط عمومی‌های استان مرکزی مزین به نام شهید مدافع حرم است که در سنگر روابط عمومی خدمت می‌کرد، گفت: جامعه، میراث‌دار انسان‌های از خود گذشته است و به همین دلیل بار مسئولیت سنگینی بر دوش اوست.

وی با اشاره به حادثه تلخ سقوط بالگرد شهدای خدمت اضافه کرد: خیلی از افراد در بدنه دولت در بهت خبر حادثه شهادت شهید جمهور و همراهان ایشان هستند.

بهادری جهرمی خاطرنشان کرد: یکی از انتظارت شهید جمهور از بنده به عنوان سخنگوی دولت این بود که تنها سخنگوی دولت نباشم و در جلسه دولت سخنگو و مدافع حقوق مردم و افکار عمومی و نماینده جامعه نسبت به تصمیمات دولت باشم.

منبع: ایسنا

682200