مدیرعامل منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد خیر داد؛

بزرگترین نورافشانی و آتش بازی تهران در راه است

سید محمدحسین حجازی مدیرعامل منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد از اجرای گردشگری هوشمند برای توریست‌های داخلی و خارجی در این مجموعه خبر داد.
تصویر بزرگترین نورافشانی و آتش بازی تهران در راه است

به گزارش سایت خبری پرسون، سید محمدحسین حجازی مدیرعامل منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد در نشست خبری امروز خود با اصحاب رسانه با اشاره به نقش اراضی عباس آباد به عنوان یک پایگاه جدی در عرصه فناوری و نوآوری گفت: شهردار تهران در تدابیر خود اراضی عباس آباد را به عنوان کانون گردشگری معرفی کردند و این یک نقطه عطف محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه در توافقات اخیر با معاونت علمی و فناوری رییس جمهور، اراضی عباس اباد یکی‌از کانون‌های هوشمندسازی است که در صدر آنها خانه خلاق هزاره افتتاح شد، گفت: خبر‌های خوبی در عرصه دیپلماسی گردشگری داریم و مقدمات میزبانی از اجلاس جهانی گردشگری شهری از سوی شهرداری تهران در حال انجام است.

وی با اشاره به برنامه‌های نوروزی در اراضی عباس آباد گفت: ما سه بخش داریم، یکی بخش زیست محیطی و فضای سبز که عده‌ای برای عکس و استفاده از محیط سبز این محوطه استفاده می‌کنند و طی دو روز آینده از یک اثر فضای سبز در ورودی پل طبیعت رونمایی می‌شود.

حجازی تصریح کرد: بخش دوم برنامه‌های متعدد فضا‌های فرهنگی است و امسال برنامه‌هایی در دو بخش میدانی و مجازی داریم، ضمن اینکه از دوم فروردین عید شرقی و استیج شبانه را خواهیم داشت و به صورت جدی کارناوال‌های شادی و بازی‌های قومی و محلی را با همرارهی فدراسیون ورزش‌های همگانی خواهیم داشت.

مدیرعامل منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد ادامه داد: افطار ساده‌ای که سال هاست با کمک خیرین به حدود ۲ هزار نفر خدمت می‌کنیم هم انجام می‌شود.کنسرت‌های موسیقی پارکی، نورافشانی‌های متعدد در شب‌های نوروز، ورک شاپ‌های هنری، صلوات خاصه امام رضا و آیین حمل پرچم رضوی از جمله برنامه‌های اراضی عباس آباد در ایام نوروز است که از ساعت ۲۰ تا بامداد ادامه خواهد داشت.

حجازی گفت: در صورت شرایط جوی مناسب بزرگترین نورافشانی و آتش بازی پل طبیعت با یک تکنولوژی متفاوت ساعت ۱۲ شب ۲۹ اسفندماه اجرا خواهد شد.

وی افزود: معرفی تور‌های چند منظوره در ایستگاه‌های گردشگری یکی از برنامه‌های ماست، اما اولین ایستگاه گردشگری هوشمند را امسال برای اولین بار برای توریست‌های داخلی و خارجی رونمایی می‌کنیم.

منبع: آنا

614449