سایپا اطلس؛ قیمت کوییک ارتقایافته چقدر است؟

سایپا پیش از پایان سال جاری، هاچ‌بک جدید اطلس را به بازار فرستاد.
تصویر سایپا اطلس؛ قیمت کوییک ارتقایافته چقدر است؟

به گزارش سایت خبری پرسون، سایپا پیش از پایان سال ۱۴۰۲، هاچ‌بک جدید خود، یعنی اطلس را به بازار فرستاد؛ بنابراین می‌توانیم تخمین مناسبی از قیمت سایپا اطلس در بازار داشته باشیم.

به گزارش دیجیاتو، سایپا این خودرو را به‌عنوان رقیبی برای پژو ۲۰۷ به بازار عرضه کرده است؛ اما سایپا اطلس می‌تواند در چنین رقابتی برنده باشد؟

اطلس، کوییک ارتقایافته!

اگر این روز‌ها در خیابان شهر‌های بزرگ تردد کنید، می‌توانید برخی نسخه‌های اطلس را درحال تردد مشاهده کنید. با مشاهده این خودرو یک حقیقت در ذهن ما پدیدار می‌شود؛ اطلس درواقع همان کوییک است و به‌جز بخش دماغه خودرو، هیچ تفاوت دیگری با کوییک ندارد؛ بنابراین تنها مشوق برای خرید اطلس از سوی خریداران، چهره متفاوت این خودرو در جلو و عقب خواهد بود. البته کابین این خودرو نیز تا حدی نسبت به کوییک متفاوت است، اما الگو‌های به‌کاررفته در هر دو خودرو یکسان هستند. به‌عبارتی، اطلس همان کوییک است که اکنون اندکی ارتقا پیدا کرده!

اکنون می‌توانید در پلتفرم‌های خریدوفروش آنلاین خودرو، انبوهی از مدل‌های مختلف اطلس را ببینید که برای فروش آگهی شده‌اند. البته سایپا از بین چهار تیپ معرفی‌شده این خودرو، تنها اطلس G را به بازار عرضه کرده است. این نسخه، تیپ فول‌آپشن دنده‌ای اطلس به‌حساب می‌آید.

قیمت سایپا اطلس G به‌صورت رسمی حدود ۴۰۰ میلیون تومان اعلام شده است، اما برای خرید این خودرو از بازار آزاد باید مبلغی در حدود ۵۳۰ میلیون تومان بپردازید. البته قیمت‌ها در بازار متغیر هستند و هر فروشنده با توجه به سلیقه خود این خودرو را قیمت‌گذاری کرده است؛ بنابراین ممکن است یک فروشنده اطلس را به قیمت ۵۱۰ میلیون تومان آگهی کرده باشد، درحالی‌که فروشنده دیگری رقم ۵۴۰ میلیون تومان را برای اتومبیل خود درنظر گرفته است.

جدول قیمت قیمت سایپا اطلس در بازار، اسفندماه ۱۴۰۲:

منبع: فرارو

614308