تکنیک‌های تسلط بر شوهر؛ راحت و بی دردسر

برای جذب کردن شوهرتان و ایجاد یک رابطه سالم و عادلانه در زندگی زناشویی چند راهکار کلیدی مهم وجود دارد.
تصویر تکنیک‌های تسلط بر شوهر؛ راحت و بی دردسر

به گزارش سایت خبری پرسون، بسیاری از خانم ها در زمان عصبانیت همسرشان و یا برای رسیدن به خواسته خود در زندگی مشترک که همان هدف تسلط بر شوهر است، دائما در حال جنگیدن با او هستند و از روش قهر، دعوا، داد و هوار استفاده می کنند، این روش ها شما را نزد همسرتان خوار و ذلیل خواهد کرد پس با سیاست رفتار کنید و به جای جنگیدن با همسر پرچم صلح را نشان داده و از روش های گفته شده در این بخش از رازهای همسرداری استفاده نمایید.

با سیاست باشید

مردان جذب زنانی می شوند که نرم و لطیف هستند، نه زنان خشن و قدرت طلب پس به جای قدرت زبان و داد و هوار از قدرت عشق و دلبری استفاده نمایید.

آرامش خود را حفظ کنید

اگر همسرتان عصبانی است با او مانند خودش رفتار نکنید و برای حفظ ارزش و آرامش خود از جنگیدن دست بردارید، هر چه بتوانید آرامش خود را حفظ کنید و آرام بمانید، شوهرتان نیز سریعتر بر طغیان و عصبانیت خود غلبه خواهد کرد. نگرش آرام، مسالمت آمیز و بالغ شما ممکن است به شوهرتان کمک کند تا متوجه شود که تا چه اندازه بد رفتار کرده است.

آرامش در دعوا

رفیق همسرتان باشید

با همسرتان رابطه خود را طوری تنظیم کنید که بهترین دوست و رفیقش هم باشید، هنگامی که با او هستید به نحوی رفتار کنید که شریک زندگیتان از بودن کنار شما لذت ببرد و با نبود شما احساس خلا کند.

با خودتان صادق باشید

با خودتان صادق باشید و ببینید چه رفتاری در شما موجب خشم و عصبانیت شوهرتان شده است، اگر احساس می کنید که رفتارهای اشتباهی داشته اید، پس با قدرت از شوهرتان عذرخواهی کنید.

حد و مرز تعیین کنید

برای روابطتان حد و مرزهای محکم و خاصی را تعیین کنید تا شوهرتان قبول کند همه روابط برای شکوفا شدن و موفق بودن به احترام متقابل نیاز دارند.

از شوهرتان دور شوید

گاهی اوقات شوهرتان نیاز به تنها بودن دارد، این شرایط را درک کنید و سعی کنید او را تنها بگذارید تا ناخودآگاه تمام عصبانیتش را بر سر شما خالی نکند.

نیاز به تنهایی

زمان مناسب گفتگو کنید

اگر همیشه به جای گفتگو کارتان به دعوا می‌کشد و گله و شکایت که :تو به حرف‌های من گوش نمی‌دهی و جواب که: تو خیلی حرف می‌زنی. باید بگوییم که شما در زمان مناسبی با همسر گفتگو نمی کنید.

مهربان و خوش رفتار باشید

به جای جنگیدن با همسرتان مهربان و خوش رفتار باشید و با او مودبانه و با احترام برخورد کنید و هنگام صحبت با او کلمات و جملات خود را با ملایمت و واضح بیان کنید.

انعطاف پذیر باشید

هنگامی که همسرتان از کاری که انجام داده اید یا گفته اید ابراز نارضایتی می کند،سعی کنید حالت تدافعی به خود نگیرید، انعطاف پذیر بودن و فکر کردن در مورد موقعیت و شرایط می تواند مفید باشد.

منبع: نمناک

600554