بیت کوین را فراموش کنید، نهنگ‌ها این آلت کوین‌ها را می‌خرند!

بیت کوین (BTC) اخیراً با فشار فروش مواجه شده و مدتی است که در ناحیه محدودی بین ۲۶,۵۰۰ تا ۲۷,۵۰۰ دلار معامله می‌شود. حجم معاملات و نقدینگی بیت کوین نیز با افت جریان ورودی به صرافی‌ها، به پایین‌ترین سطوح خود کاهش یافته است.
تصویر بیت کوین را فراموش کنید، نهنگ‌ها این آلت کوین‌ها را می‌خرند!

به گزارش پرسون، در میان عملکرد ضعیف فعلی بیت کوین، کوسه‌ها و نهنگ‌ها شروع به انباشت آلت کوین‌ها و استیبل کوین‌ها کرده‌اند. بر اساس داده‌های ارائه‌شده توسط پلتفرم تحلیلی Santiment، استیبل کوین‌های انباشت‌شده توسط این گروه از سرمایه‌گذاران عبارتند از: یواس‌دی کوین (USDC)، بایننس یواس‌دی (BUSD) و دای (DAI). طبق گزارش‌ها، آدرس‌های متعلق به کوسه‌ها و نهنگ‌های با موجودی ۱۰۰ هزار تا ۱۰ میلیون دلار، دارای ۳۷ درصد USDC و ۶ درصد BUSD و ۳۹ درصد DAI هستند.از سوی دیگر، برخی آلت کوین‌های کمتر شناخته‌شده نیز توجه نهنگ‌ها را به خود جلب کرده‌اند. طبق گزارش‌ها، در ماه می، نهنگ‌ها و کوسه‌های با موجودی ۱۰۰ هزار تا ۱ میلیون دلار، آلت‌ کوین‌های کمتر شناخته‌شده‌ای مانند Porspoer ،Banqi و Maker را خریداری کرده‌اند.

آلت کوین دیگری که در چند وقت اخیر رشد قابل‌توجهی داشته، توکن رندر (RNDR) است. در دو هفته گذشته، قیمت این رمزارز بیش از ۶۰ درصد افزایش یافته و در حال حاضر، چهل‌وپنجمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است. در این میان، ذخایر RNDR کوسه‌ها و نهنگ‌ها هم در حال افزایش است. با این حال، تحلیلگران به کاربران توصیه کرده‌اند که در مورد این رمزارز محتاط باشند؛ چون اگر نهنگ‌ها اقدام به برداشت سود کنند، این ارز دیجیتال احتمالاً به رشد خود ادامه نخواهد داد.

منبع: رمزارز نیوز

486958