اعلان جنگ جدید جو بایدن به معامله‌گران ارزهای دیجیتال!

جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده، در جدیدترین اظهارات خود سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال را هدف قرار داده و گفته که قراردادی را که از تقلب‌های مالیات بر ثروت و معامله‌گران ارزهای دیجیتال محافظت می‌کند، نمی‌پذیرد.
تصویر اعلان جنگ جدید جو بایدن به معامله‌گران ارزهای دیجیتال!

به گزارش سایت خبری پرسون، در اجلاس سران کشورهای گروه ۷، بایدن با هدف قرار دادن رمزارزها گفت که آنچه جمهوری‌خواهان پیشنهاد می‌کنند، غیرقابل قبول است و او قرارداد بدهی‌ای را نمی‌پذیرد که از تقلب‌های مالیات بر ثروت و معامله‌گران ارزهای دیجیتال محافظت می‌کند و در عین حال، کمک‌های غذایی را برای یک میلیون آمریکایی به خطر می‌اندازد.

دولت ایالات متحده تا اول ماه ژوئن فرصت دارد تا در مورد سقف بدهی به توافق برسد، وگرنه با نکول مواجه خواهد شد. پیش‌تر، جانت یلن، وزیر خزانه‌داری آمریکا هشدار داده بود که اگر دولت نتواند به توافق برسد، موجی فاجعه‌بار در اقتصاد آمریکا و جهان ایجاد خواهد شد. برخی از تأثیرات نکول بدهی در ایالات متحده، از دست دادن میلیون‌ها شغل، تأخیر در پرداخت بازنشستگی و سقوط بازارهای سهام ایالات متحده، خواهد بود.

با این حال، انتظار می‌رود که در صورت وقوع نکول بدهی در ایالات متحده، قیمت بیت کوین افزایش یابد. همان‌طور که در اخبار قبلی رمزارز نیوز گزارش شد، نتایج نظرسنجی اخیر بلومبرگ نشان می‌دهند در صورتی که ایالات متحده نتواند سقف بدهی خود را افزایش دهد و بدهی خود را نکول کند، معامله‌گران به سمت طلا، اوراق خزانه‌داری ایالات متحده و بیت کوین خواهند رفت.

این اولین باری نیست که بایدن سرمایه‌گذاران رمزارز را هدف قرار می‌دهد. او پیش‌تر هم اعلام کرده بود که با از بین بردن خلأهای مالیاتی، آنها می‌توانند ۱۸ میلیارد دلار از سرمایه‌گذاران ثروتمند ارزهای دیجیتال به دست آورند.

منبع: رمزارز نیوز

486507