دوبی گردی های سحر قریشی

سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون تصویری از دوبی گردی اش در اینستاگرام به نمایش گذاشت.
تصویر دوبی گردی های سحر قریشی

به گزارش پرسون، سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون و مدل ایرانی، متولد ۶ دی ماه ۱۳۶۶ در تهران است. سحرقریشی کار بازیگری را از سال ۱۳۸۸ با بازی در فیلم سینمایی لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی شروع کرد و بعد از ایفای نقش یلدا در مجموعه تلویزیونی دلنوازان به شهرت رسید. سحر قریشی سابقه بازی در فیلم های موفقی همچون اتومبیل، پنج ستاره، محرمانه تهران، آب‌نبات چوبی، دربست آزادی، شیفت شب، سه بیگانه، زن ها فرشته اند ۲، ایکس لارج، نیوکاسل و دوباره با هم را در کارنامه هنری خود دارد.

حدود یک سال قبل بود که سحر قریشی فعالیت اش را در اینستاگرام کاهش داد و کانال یوتیوب اش را برای کسب درآمد راه اندازی کرد و دنبال کنندگان اش را به حدود ۱۰۰ هزار نفر رساند. اما او سه ماه قبل اعلام کرد که کانال اش در اختیار افراد دیگری قرار گرفته دارد و به نظر می آمد که اشاره اش به امیر تتلو بود.

او حالا کانال یوتیوب دیگری ایجاد کرده و ویدئوها و تصاویر تازه اش را در این صفحه منتشر می کند. در این راستا، سحر قریشی در اقدامی عجیب تصویری از ژست تازه اش برای عکاسی منتشر کرده که حاکی از آن است که او می خواهد ماه را در مشت اش بگیرد.

این تصویر اکنون با واکنش های متعددی روبرو شده است و برخی نیز به انتقاد از سحر قریشی پرداخته اند.

منبع: سلام نو

466394