ظرف شستن بدون پیشبند ممنوع!

خانم هایی که هنگام شستن ظرف ها از پیش بند استفاده نمی کنند، لباس و شکم آن ها همیشه خیس می شود که این موضوع می تواند خطراتی برای زنان داشته باشد.
تصویر ظرف شستن بدون پیشبند ممنوع!

به گزارش پرسون، عوارض نبستن پیش بند هنگام ظرف شستن:

اگر هنگام شستن ظروف شکمتان خیس می شود، ممکن است دچار عوارض زیر شوید:

سرد شدن رحم

سردی رحم یکی از مسائلی است که به علل مختلف می تواند در زنان به وجود بیاید. طب سنتی معتقد است خیس شدن شکم، باعث سرد شدن رحِم می شود. رحم وظیفه تصفیه خون و نگهداری جنین را به عهده دارد و اگر این عضو از حالت مزاجی طبیعی خود خارج شود، عملکرد طبیعی آن دچار اختلال شده و زمینه ساز بسیاری از بیماری ها می گردد.

سردی رحم
نازایی

همانطور که گفتیم خیس شدن شکم، باعث سرد شدن رحِم می شود و سردی رحم رابطه تنگاتنگی با مساله بارداری و بچه دار شدن دارد، سردی رحم می تواند موجب عدم بارداری یا نازائی شود.

سردی بیش از حد رحم موجب تنگ شدن رگ های خونرسان اطراف رحم و دشوار شدن رسیدن اسپرم در اثر تنگی لوله به رحم می شود و به همین دلیل می تواند موجب ناباروری گردد.
مستعد شدن رحم برای انواع کیست

بر اساس توصیه های طب سنتی باید رحم و تخمدان را گرم نگه داشت زیرا رطوبت پذیری و سرد شدن رحم باعث پیری زودرس رحم می شود و همین امر به یائسگی زودرس، کیست و فیبروم می انجامد.

غلبه سردی بر تخمدان سبب می شود که تخمدان نتواند به کار طبیعی خود ادامه دهد و این کار موجب بروز مشکل در کار تخمدان گردد. یکی از نتایج سردی تخمدان ها ، کیست تخمدان می باشد.

کیست تخمدان
قارچ و عفونت

نبستن پیش بند موجب سردی رحم و به دنبال آن افزایش احتمال ابتلا به قارچ می شود. عفونت قارچی باعث سوزش، ترشحات و خارش شدید واژن و لابیا، بافت هایی که در دهانه واژن قرار دارند، می شود.

علائم سردی رحم چیست؟

حالت تهوع

لکه بینی مکرر

درد زیر دل

قاعدگی زودهنگام

بوی مشمئز کننده رحم

ترشح سفید و پنیرکی در رحم

ادرار سفید رنگ

بروز کیست های پلی کیستیک خوشه ای در رحم

پهلو درد

تیرکشیدگی در کشاله ران

ورم تخمدان

خارج شدن باد از جلو رحم

بالا رفتن میزان پرولاکتین خون

ادرار زیاد، بالا رفتن کراتین و دفع پروتئین

درد زیر دل پس از رابطه جنسی

درد پشت سر

بوی بد دهان

عدم تمایل به رابطه جنسی

398762