مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری خبر داد:

۵۰ واحد مسکونی ویژه نیازمندان کلنگ‌زنی شد

مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری به کلنگ زنی ۵۰ واحد مسکونی ویژه نیازمندان در استان اشاره کرد و گفت: ۵۳ واحد مسکونی نیز با کمک خیران در چهارمحال و بختیاری ساخته و به ایتام واگذار شده است.
تصویر ۵۰ واحد مسکونی ویژه نیازمندان کلنگ‌زنی شد

به گزارش پرسون از استان چهارمحال و بختیاری، جاسم محمدی مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری ظهر یکشنبه در همایش خدمت کریمانه با اشاره به خسارت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: از ابتدای شیوع این ویروس مردم استان در زمینه مواسات حضور فعالانه دارند.

وی با بیان اینکه برخی افراد از همه مال خود برای کمک به نیازمندان می‌گذرند، عنوان کرد: برای رفع محرومیت نباید از هیچ تلاشی دریغ کرد.

مدیر کل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری با اشاره به ترویج فرهنگ ایثار در جامعه، تصریح کرد: برای کار ارزشمند شاد کردن دل یتیم نمی‌توان ارزش مادی در نظر گرفت.

محمدی با اشاره به فعالیت خیران در زمینه کمک به نیازمندان و ایتام، گفت: ۵۳ واحد مسکونی با کمک خیران در چهارمحال و بختیاری ساخته و به ایتام واگذار شده است.

وی ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۶۵ میلیارد به کمیته امداد استان برای محرومیت زدایی کمک شده است.

مدیر کل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری افزود: این کمک‌ها بین ۴۴ هزار خانواده نیازمند در استان تقسیم شده است.

جاسم محمدی به کلنگ زنی ۵۰ واحد مسکونی ویژه نیازمندان در چهارمحال و بختیاری اشاره کرد و گفت: با شروع سال تحصیلی جدید هزار و ۵۰ بسته فرهنگی بین دانش آموزان نیازمند اهدا شد.

منبع: مهر

366067