فیلم «تی‌تی» آماده نمایش در جشنواره

فیلم کوتاه «تی‌تی» آماده حضور و نمایش در جشنواره‌های داخلی و خارجی شد.
تصویر فیلم «تی‌تی» آماده نمایش در جشنواره

به گزارش پرسون، به نقل از روابط‌عمومی گروه، فیلم «تی‌تی» به نویسندگی و کارگردانی مرضیه فخار پس از چهار جلسه تصویربرداری، بلافاصله تدوین و صداگذاری خود را توسط وحید کردلو آغاز کرده بود که روز گذشته، این مرحله از آماده‌سازی فیلم نیز به پایان رسید.

تهیه‌کنندگی این فیلم ۱۵ دقیقه‌ای برعهده مسلم سالاری و زیبا دل‌افروز بوده است.

در خلاصه‌داستان این فیلم آمده است: زنی پس از پنج سال زندگی مشترک درست زمانی که تمامی اقدامات را برای عمل تغییر جنسیتش انجام داده، متوجه می‌شود باردار است.

فخار درباره فیلم تازه خود می‌گوید: هدف و دغدغه‌ام در وهله اول نمایش درونیات زنی با تمایلات مردانه بود، طوری که از کلیشه‌ها فاصله داشته باشد و فقط ظاهر مردانه و نخ‌نماشده او را نبینیم. در وهله دوم نشان‌دادن این موضوع را در نظر داشتم که حس مادرانگی بالاترین و خاص‌ترین حس دنیاست، تا جایی که باعث می‌شود در یک لحظه از تمام خواسته‌هایت دست برداری که فقط فرزندت را در آغوش بگیری.

فخار از سال ۸۶ در رادیو، تلویزیون و سینما به عنوان نویسنده، گوینده، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز فعالیت داشته و پس از چند سال تدریس در حوزه فیلمنامه‌نویسی، کارگردانی و ساخت چند فیلم کوتاه، فیلم پرچالش و دشوار «تی‌تی» را نوشته و کارگردانی کرده است.

در این فیلم، فریبا طالبی، نیوشا شهریوری، مریم حسن‌زاده، مهرزاد نیکنام، پروانه کاظمی، مبینا حسن‌زاده و روبیتا رستمی بازی کرده‌اند.

دیگر عوامل تولید فیلم «تی‌تی» از این قرارند دستیار یک کارگردان:کیانوش عینی، دستیار برنامه‌ریز و دستیار۲ کارگردان: لیلا حسن‌نژاد، برنامه‌ریز: الهام‌السادات حسینی، تدوین: وحید کردلو، منشی صحنه: حدیث بهرام‌خانی، مدیر فیلم‌برداری: محمد غزازانی، سرپرست گروه فیلم‌برداری: شیوا وندا، دستیار یک فیلم‌بردار: ایمان حبیبی، دستیاران فیلم‌برداری: مهدی دوستی و علی جوادی، مدیر تولید: پیام فرامرزیان، طراح صحنه و لباس: ستاره قره‌گوزلو، دستیار: پویان عینی، طراح و اجرا گریم: عاطفه رضایی، دستیاران گریم: فاطمه تهمتن/ مجید آریان‌پور، مدیر صدابرداری: حسین سلیمی، صدابردار: امیرعلی شهلایی، مدیر تدارکات: امید غفوری، خدمات: علی حمیدی، حمل‌ونقل: مرتضی خرمی و اکبر کاوه، سینه‌موبیل: مجید اسماعیل‌زاده،گرافیست: مهدی فخار، عکاس: خاطره سالاری، مشاور رسانه‌ای: احمدرضا حجارزاده، تهیه‌کنندگان: مسلم سالاری و زیبا دل‌افروز، دستیار تهیه‌کننده: سهراب سالاری.

352272