اظهارات عجیب طرفداران دو آتشه «محمدرضا گلزار»

اظهارات عجیب برخی از طرفداران دو آتشه محمدرضا گلزار را در ویدیو زیر ببینید.
تصویر اظهارات عجیب طرفداران دو آتشه «محمدرضا گلزار»

به گزارش پرسون، محمدرضا گلزار از سوپراستارهای ایران ورزشکار و بدنساز است. او همچنان جزو محبوب ترین بازیگران از نظر مردم است. برخی از جوانان طرفدار دو آتشه گلزار هستند. در یکی از مصاحبه هایی که از او در فضای مجازی منتشر شده است طرفدارانش به خاطر نبودنش گریه می کنند.

در یک مصاحبه قدیمی از طرفداران نوجوان گلزار می پرسند اگر روزی او در این دنیا نباشد شما چه می کنید؟

پاسخی که طرفدارانش می دهند برای مردم جالب و شنیدنی بوده است. برخی از آن ها به گریه می افتند و برخی دیگر جهان بدون محمدرضا گلزار را تصور نمی کنند. اما در این میان واکنش آن ها برای خاطبان بسیار جالب بوده است و پاسخ های متفاوتی را به این ویدئو دادند.

محمدرضا گلزار و باشگاه های والیبال

گلزار (زاده ۱ فروردین ۱۳۵۶) بازیگر، نوازنده، خواننده و مدل ایرانی است. اصلیت او آذربایجانی و متولد تهران است. او در تیم استان تهران، باشگاه پارس خودرو، شیشه و گاز، باشگاه پاس و باشگاه دیهیم بازیکن والیبال بوده است. وی در لیگ برتر والیبال ۱۳۸۷ به عنوان مربی بدنساز تیم ارتعاشات صنعتی فعالیت می کرد. تا آخر دبیرستان فعالیت هنری نداشت. پدرش با گیتار زدن مخالف بود، تنها گاهی با ارگ کار می کرد.

تحصیلات محمدرضا گلزار

تا سال سوم دبیرستان در رشتهه ریاضی تحصیل کرد. در سوم دبیرستان در کنکور دانشگاه آزاد در رشته مهندسی مکانیک در واحد تهران جنوب قبول شد و رزرو کرد. در سال آخر به رشته تجربی رفت و به قصد رشته دندان پزشکی کنکور داد ولی قبول نشد و به همان رشته مکانیک رفت. او فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی است.

محمدرضا گلزار و فعالیت موسیقی

گلزار فعالیت موسیقی خود را از سال ۱۳۷۷ به عنوان گیتارنواز با گروه آریان آغاز کرد. او در گروه آریان گیتار، ارگ و پرکاشن نواخته است. عکسی از تیپ استقلالی گلزار که در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.

منبع: سلام نو

349883