جانشین فرمانده انتظامی طبس خبر داد:

اعضای باند سرقت تجهیزات معدن در خراسان جنوبی دستگیر شدند

جانشین فرمانده انتظامی طبس اعلام کرد:اعضای باند سارقان حرفه‌ای تجهیزات معادن زغال‌سنگ در این شهرستان دستگیر شدند.
تصویر اعضای باند سرقت تجهیزات معدن در خراسان جنوبی دستگیر شدند

به گزارش پرسون از خراسان جنوبی، جواد عباسی جانشین فرمانده انتظامی طبس اظهار کرد: با وقوع چند فقره سرقت تجهیزات استخراج زغال‌سنگ واقع در شهرستان طبس، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی طبس با انجام اقدامات تخصصی پلیسی و گشت‌زنی هدفمند در این شهرستان به یک سواری پژو پارس دارای سه سرنشین مشکوک شدند و پس از شناسایی دقیق خودرو آن را متوقف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی طبس گفت: ماموران با هماهنگی مقام قضایی در بازرسی از این خودرو تعدادی سیم کابل برق، آچارآلات همچنین ابزار کاربردی در معدن را که به طرز ماهرانه داخل خودرو جاساز شده بود؛ کشف کردند.

وی بیان کرد: متهمان ابتدا اظهارات خود منکر هرگونه اتهامی شدند ولی در نهایت با روبه‌رو شدن شواهد موجود و ارائه مستندات توسط ماموران، به ناچار لب به اعتراف گشودند و به سرقت از معادن استخراج زغال‌سنگ با ارزش یک میلیارد ریال اعتراف کردند.

عباسی با اشاره به اینکه سارقان دستگیر شده به همراه پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند افزود: نیروی انتظامی با مجرمان، سارقان و افرادی که به هر نوع بخواهند باعث سلب آسایش عمومی و امنیت شهروندان شوند برخورد قاطع و قانونی می‌کند و اجازه جولان به آنان نخواهد داد.

منبع: ایسنا

339283