304579

تکذیب کنار کشیدن سعید جلیلی از انتخابات

تصویر تکذیب کنار کشیدن سعید جلیلی از انتخابات
مسئول ستاد بانوان سعید جلیلی گفت: بعد از آن که آقای جلیلی مرحله شورای نگهبان را رد کردند و وارد انتخابات شدند، قرار شد تا انتهای انتخابات قاطعانه حضور داشته باشند.

به گزارش پرسون، سارا طالبی مسئول ستاد بانوان سعید جلیلی در نشست با دختران رای اولی، اظهار کرد: بعد از آن آقای جلیلی مرحله شورای نگهبان را رد کرد و وارد انتخابات شد، قرار شد تا انتهای انتخابات قاطعانه حضور داشته باشد، وی عزم خودش را جزم کرد و به عنوان کاندیدی که ۸ سال تمام کشور بازدید کرده است، در انتخابات حاضر هستند.

وی افزود: آقای جلیلی برنامه‌ای خوب تدوین کرده که ثمره مشورت با کارشناسان متنوع است و اجرای خوبی هم دارد و اهل کار نمایشی نیست، کاندیدایی است که به حضور مردم در اداره دولت قائل است، انتخابات یک شروع است؛ در این ۴۰ سال تجارب متنوعی داشتیم اگر محکم در عرصه انتخابات حضور داریم به این دلیل است که بعد از انتخابات کار شروع می‌شود.

طالبی تصریح کرد: آنچه که مهم است این است که مشارکت باید بالا باشد، حضور کاندیدای قوی باعث افزایش مشارکت می‌شود در انتخابات مجلس شاهد کم بودن مشارکت بودیم و یک دلیل آن این بود بر مبنای ترس انتخابات مدیریت شد.

مسئول ستاد بانوان سعید جلیلی گفت: جوانان انقلابی نباید کنار بکشند، امروز میتوانیم محکم می‌گوییم آقای جلیلی بر مبنای شایسته سالاری عمل خواهند کرد، آقای جلیلی را اصلح انتخاب کردیم چراکه می‌دانیم ایشان مردمی هستند و جوانان انقلابی پای کار دولت وی خواهد بود و اگر انتخاب شوند حضور جوانان انقلابی در دولت. را شاهد خواهیم بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

| 304579