304157

شعار اصلاح طلبان با عملشان در شورای شهر متفاوت بود

تصویر شعار اصلاح طلبان با عملشان در شورای شهر متفاوت بود
عضو سابق شورای شهر تهران با اشاره به اینکه شعار اصلاح طلبان با عملشان در شورای شهر متفاوت بود، گفت: برنامه های شهر در 4 سال گذشته معطل مانده است.

به گزارش پرسون، مجتبی شاکری عضو شورای چهارم شهر تهران، درباره وضعیت شهر تهران طی 4 سال اخیر اظهار داشت: انتظاری که شهروندان از منتخبین خود در شورای شهر داشتند برآورده نشد و متأسفانه اعضای شورای شهر کنونی علیرغم اینکه متعهد شده بودند اقداماتی را برای شهر و شهروندان انجام دهند ولی عمل آنها با شعارشان بسیار متفاوت بود و اکنون حتی اقدامات آنها باعث شرمندگی‌شان است.

وی افزود: بخشی از مشکلات پیش آمده به علت سیاسی‌کاری شورای شهری‌ها بود و با مشکلاتی که در انتخاب شهردار داشتند به نوعی برنامه‌ها در شهر معطل مانده است.

این عضو سابق شورای شهر تهران ادامه داد: حل نشدن اختلافات در شورا برای سهم‌خواهی از دولت و بیرون کردن حناچی و عدم حضور آن در هیأت دولت نیز به این قضیه دامن زد و کرونا هم سبب شد که مدیریت شهری کنونی ناکارآمد باشد.

شاکری خاطرنشان کرد: سیاست‌هایی که وزیر مسکن و شهرسازی نیز ایجاد کرد سبب صدمه به شهر شد و این موضوع باعث آسیب به ساخت و ساز تهران شده است که اصلی‌ترین درآمد شهرداری محسوب می‌شود و از طرفی اشتغال زیادی هم در این راستا می‌توانست ایجاد شود.

وی با بیان اینکه شورای شهر پنجم ناکارآمدی‌های زیادی را داشت گفت: امیدواریم در شورای ششم اقدامات مؤثری جهت کمک به شهر و شهروندان انجام گیرد.

منبع: فارس

| 304157