286564

مسئول گروه جهادی شهید امیدی نهاوند خبر داد:

طعام نیازمندان با «نان مهربانی» در لیالی قدر

تصویر طعام نیازمندان با «نان مهربانی» در لیالی قدر

مسئول گروه جهادی شهید امیدی نهاوند، از پخت ۵۰۰ پرس غذا برای نیازمندان این شهرستان ، همزمان با لیالی پر فیض قدر خبر داد.

به گزارش پرسون از همدان، محمد سعیدی کیا، مسئول گروه جهادی شهید امیدی شهرستان نهاوند اظهار کرد: در این برنامه ۷۰۰ قرص نان تحت عنوان «نان مهربانی» تهیه و بین نیازمندان توزیع شده است.


وی افزود: همزمان با شب شهادت امیرالمومنین حضرت علی (ع) و دومین شب از لیالی پربرکت قدر به همت گروه جهادی شهید محسن امیدی ۵۰۰ پرس غدا برای نیازمندان طبخ و توزیع شد.

سعیدی کیا با بیان اینکه این دومین مرحله از پخت غذا برای نیازمندان توسط گروه دانشجویی شهید امیدی نهاوند است، یادآور شد: مرحله اول برنامه نان مهربانی، همزمان با سالروز میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) انجام شد.

مسئول گروه جهادی شهید امیدی نهاوند با اشاره به اینکه توزیع نان مهربانی در کنار پخت غذا از دیگر برنامه‌های این گروه در ماه مبارک رمضان بوده است، گفت: در این مرحله اول ۵۰۰ قرص نان و در این مرحله نیز ۲۰۰ قرص نان تحت عنوان "نان مهربانی" تهیه و بین نیازمندان توزیع شده است.

سعیدی کیا خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه برای ادامه کمک‌های مومنانه در نظر است پخت غذا و توزیع نان تاپایان ماه مبارک رمضان ادامه داشته باشد، از خیرین درخواست می کنیم که کمک‌های نقدی خود را به این گروه جهادی تحویل دهند.

| 286564

مطالب مرتبط