286531

۱۵ مرکز عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در لرستان احداث می‌شود

تصویر ۱۵ مرکز عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در لرستان احداث می‌شود
رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: ۱۵ مرکز عرضه مستقیم محصولات کشاورزی «روستا بازارها» با هدف حذف واسطه های غیر ضروری در لرستان احداث می‌شود.

به گزارش پرسون از لرستان، اسفندیار حسنی مقدم روز دوشنبه در نشست احداث مراکز عرضه مستقیم محصولات کشاورزی اظهار داشت: باتوجه به سیاست‌های ابلاغی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران احداث مراکز عرضه مستقیم محصولات کشاورزی «روستا بازار» در دستور کار قرار دارد.

وی گفت: اهداف احداث این مراکز و کارکرد آن حذف واسطه های غیر ضروری بین تولیدکنندگان محصولات‌کشاورزی و مصرف‌کنندگان می‌باشد.

وی افزود: با توجه به تاثیر مثبتی که عرضه محصولات کشاورزی به صورت مستقیم در حمایت از تولیدکنندگان بخش کشاورزی و معیشت جامعه مصرف کنندگان خواهد داشت به عنوان یکی از کارهای راهبردی سازمان جهاد کشاورزی استان در دستور کار قرار دارد.

وی بیان کرد: تمامی دستگاه‌های تابعه موظف اند نهایت همکاری را برای رفع موانع و تسهیل امور با تعاون روستایی استان داشته باشند.

وی ادامه داد: تعداد ۱۵ روستا بازار برای ۱۱ شهرستان پیش‌بینی شده که طرح‌های برخی از این «روستا بازارها» تهیه و برای تایید تأمین منابع مالی مورد نیاز به سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور ارسال گردیده و برخی دیگر نیز در دست بررسی و مطالعه می باشد.

| 286531

نظرات شما ( 1 نظر )

علی |
دوشنبه 13 اردیبهشت 140021:02
خسته نباشی ❤❤
( 0 ) ( 0 )