286412

مسئول موسسه فرهنگی آموزشی راهیان کوثر سپاه شهدای استان؛

ثبت نام در مدارس راهیان کوثر آذربایجان‌غربی آغاز شد

تصویر ثبت نام در مدارس راهیان کوثر آذربایجان‌غربی آغاز شد
مسئول موسسه فرهنگی آموزشی راهیان کوثر سپاه شهدای آذربایجان‌غربی از آغاز ثبت نام در مدارس راهیان کوثر استان خبر داد.

به گزارش پرسون از آذربایجان‌غربی، حسین وفاکار اظهار داشت: ثبت نام در مدارس راهیان کوثر آذربایجان‌غربی برای سال تحصیلی 1400-1401 آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 800 دانش آموز با 155 کادر آموزشی و اجرایی در مدارس زیرپوشش مشغول تحصیل هستند، ادامه داد: پیش‌بینی ما این است که در سال جدید تعداد دانش آموزان 2 برابر شده و 1 هزار و 600 دانش آموز ثبت نام کنند.

وفاکار با بیان اینکه 12 مدرسه با حمایت فرمانده سپاه شهدای استان در شهرستان‌های ماکو، ارومیه، نقده، پیرانشهر، میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب ایجاد شده است، اضافه کرد: در خوی، مهاباد، چالدران و بوکان نیز مقدمات موردنیاز برای ایجاد مدرسه فراهم شده و در حال نام نویسی هستند.

وی با بیان اینکه شهریه برابر قانون دریافت می‌شود ولی امکانی را فراهم کرده‌ایم که والدین در صورت تمایل می‌توانند به صورت سه قسط در طول سال تحصیلی شهریه‌ها را واریز کنند، اضافه کرد: همچنین خانواده نیروهای نظامی، انتظامی، فرزندان شهدا و ایثارگران، کارکنان سپاه و بسیج نیز از تخفیف 15 درصدی بهره‌مند می‌شوند.

این مقام مسوول ضمن ابراز خشنودی از اینکه تعلیم و تربیت در این مجموعه به معنای واقعی کلمه تجلی یافته است، اظهار کرد: ضمن اینکه تلاش می‌کنیم، استانداردهای آموزشی را رعایت کنیم، ولی برای امور فرهنگی، تربیتی و ... نیز برنامه‌های جداگانه تدارک دیده‌ایمم.

وفاکار خاطرنشان کرد: ضمن اینکه برنامه‌های اعتقادی و پرورشی ویژه هر مقطع سنی را مورد توجه قرار داده‌ایم، برای خلق محیط شادی و مفرح نیز اهتمام می‌کنیم.


انتهای پیام/

| 286412