233089

کمیته امداد اصفهان پرچمدار تحقق اقتصاد مقاومتی در استان

تصویر کمیته امداد اصفهان پرچمدار تحقق اقتصاد مقاومتی در استان
مدیرکل کمیته امداد اصفهان: مهمترین بخش در تحقق اقتصاد مقاومتی ایجاد شغل به ویژه برای نیازمندان است که کمیته امداد استان اصفهان پرچمدار تحقق این مهم در استان اصفهان است به نحوی که در سال جاری تاکنون موفق به ایجاد ۷۸۴۷ فرصت شغلی شده است.

به گزارش پرسون از اصفهان، به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم زارع، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با اشاره به نامگذاری ۲۹ بهمن ماه به عنوان روز اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی، گفت: این نهاد سال های متمادی است که سیاست توانمندسازی و خودکفایی مددجویان از راه ایجاد اشتغال را دنبال می کند.

وی ادامه داد: مهمترین بخش در تحقق اقتصاد مقاومتی ایجاد شغل به ویژه برای نیازمندان است که کمیته امداد استان اصفهان پرچمدار تحقق این مهم در استان اصفهان است به نحوی که در سال جاری تاکنون موفق به ایجاد ۷۸۴۷ فرصت شغلی شده است.

زارع در تشریح خدمات ارائه شده برای ایجاد این تعداد شغل به پرداخت بیش از ۱۷۴ میلیارد و ۱۶۲ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال در سال جاری تاکنون اشاره کرد و گفت: ۶۰۸۸ فرصت شغلی از مجموع ۷۸۴۷ شغل ایجاد شده از مسیر پرداخت این تسهیلات ایجاد شده است.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان اضافه کرد: ۱۷۵۹ نفر از مددجویان نیز با استفاده از خدمات کاریابی و بسته های تشویقی این نهاد جذب بازار کار شده اندو از حداقل حقوق اداره کار بهره مند هستند.

وی یکی دیگر از خدمات این نهاد در زمینه فراهم سازی زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی را آموزش مددجویان مستعد اشتغال اعلام کرد و گفت: در سال ۹۹ تاکنون ۱۰ هزار و ۲۳۰ مددجوی اصفهانی از آموزش های مقدماتی، مهارتی و پایدارسازی بهره مند شده اند.

| 233089

مطالب مرتبط