دکوراسیون

آیا به دنبال راهی برای تغییر دکوراسیون منزل خود هستید؟ آیا میدانستید که فقط عوض کردن مبلمان یا خرید یک آباژور و ازین دسته محصولات نمی تواند تنها گزینه شما برای این تغییر باشد؟ به طورمثال تهیه و راه اندازی آکواریوم های آب شور یگی از بهترین گزینه ها برای زیبایی دکوراسیون منزل شماست و همچنین تاثیر زیادی بر روحیه افراد آن محیط دارد.

مخصوصا برای افرادی که عاشق دریا و موجودات دریایی هستند. آکواریوم های آب شور پیشنهاد بسیار خوبی برای این دسته از افراد است. حال برای تهیه آن علاوه بر تانک و ماهی های مخصوص آب شور، آکواریوم شما مستلزم تجهیزاتی است که برخی از آنها بسیار ضروری و برخی دیگر در ابتدا نیاز نیست تا آن را خریداری کنید.
همه ما این را می دانیم که هر اتاقی چینش مخصوص به خود را می خواهد و طراحی و چینش یک اتاق٬ با اتاق دیگر متفاوت می باشد.نوع طراحی به کار رفته در دکوراسیون یک اتاق مدیریت نشان دهنده ی جایگاه یک شرکت است.
با دانستن اشتباهاتی که نباید در هنگام چیدن وسایل منزل مرتکبش شوید، قطعا به سراغ این کارها نخواهید رفت و زمانی که از این اشتباهات در چیدمان منزل و مبلمان جلوگیری کنید، بقیه کار برایتان بسیار راحت خواهد بود.
رنگی که به عنوان ترند سال ۲۰۲۳ توسط شرکت پنتون انتخاب شد؛ ویوا مجنتا، قرمز پرشین یا قرمز آتشین مایل به زرشکی به رنگ گل رز است. کد این رنگ PANTONE ۱۸-۱۷۵۰ می‌باشد و سبب تقویت قدرت درونی انسان خواهد شد. برای داشتن این رنگ در فوتوشاپ می‌تواند کد را در قسمت رنگ‌ها جستوجو کرده و برای طراحی‌های خود استفاده کنید.
هر سال پاییز و زمستان یکی از مهم‌ترین مشکلات در تهران و بسیاری از شهرهای بزرگ، بحث آلودگی هوا است. یکی از راه‌ها برای کمتر کردن آلودگی هوا در خانه، استفاده از گیاهانی است که به پاکسازی هوای داخل خانه کمک می‌کنند.
داشتن بالکن با یک طراحی زیبا، می تواند محلی برای آرامش و تجدید قوا باشد. بالکن شما هرچقدر هم کوچک باشد می توانید راهی برای زیباسازی و چیدمان تراس استفاده از آن پیدا کنید.
دکوراسیون منزل با در نظر گرفتن اصول فنگ شویی به شما برای داشتن یک خانه زیبا و دلباز کمک زیادی خواهد کرد و باعث احساس راحتی بیشتر شما در منزل می شود.
آشپزخانه قلب خانه است بنابراین دکوراسیون صحیح و انتخاب لوازم مناسب اهمیت زیادی دارد، برای داشتن آشپزخانه ای زیبا باید نکاتی را در چیدمان رعایت کنید.