عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: رهبری در انتخاب شعار سال هدفی دارند و هدف عمده ایشان این است که کشور چه از لحاظ نظامی و چه از لحاظ اقتصادی قوی شود؛ تا بتوانیم مسائل و مشکلات در عرصه های مختلف را حل کنیم. 

فهرست گران ترین باشگاه های فوتبال جهان در پرسون؛

فوران دلار و یورو در زمین سبز!

گران ترین باشگاه های فوتبال دنیا کدام هستند؟ شاید بسیاری از نام ها در این فهرست کاملا قابل پیش بینی باشند اما در سال های اخیر به خصوص از سال 20018 تاکنون تغییرات زیادی در این فهرست صورت گرفته است.

صدرایی در گفت‌و‌گو با پرسون مطرح کرد؛

احتمال افزایش ۲۰ درصدی قیمت خودرو

یک کارشناس صنعت خودرو بیان کرد: افزایش قیمت خودرو متاسفانه بخشی از حقایق اقتصاد نا به سامان کشور است. این افزایش قیمت قطعا برای مصرف کننده نهایی رقم بالا و سنگینی است.
نبود اشتغال، شرایط نامناسب اقلیمی و کمبود امکانات مانند آموزش، بهداشت و درمان از دلایل مهاجرت هموطنان در برخی از مناطق کشور به دیگر شهرهای کشور است.

واکاوی پرسون از روند واردات واکسن با کمک بخش خصوصی؛

آیا دولت برای نیازمندان و مرفهین فرقی قائل است؟

واکسن کرونا و زمان واکسیناسیون همگانی از مهمترین پرسش ها و دغدغه های مردم است..حالا که سال 99 هم به پایان رسیده است. هموطنان با موشکافی بیشتری به دنبال جوابی برای پرسش های خود از مسئولین هستند.
خوشبختانه هر روز بیش از دیروز زنان شجاعت آن را پیدا می‌کنند که در مورد تجاوز و آزارهای جنسی صحبت کنند و در این بین رسانه‌‌های اجتماعی‌ نظیر توییتر را انتخاب کرده و روایت‌های خود را خواه با نام مستعار و یا نام واقعی خود بیان می‌کنند‌. این عمل سبب آن می‌شود که قربانیان دیگر نیز با دیدن این کار برای گفتن روایت‌هایشان مصمم‌تر شوند.

گزارشگر بسکتبال بانوان در گفت و گو با پرسون؛

گزارشگری کار مهیجی برای من بود / این حرفه را با عشق انجام می دهم

شاید اگر چند سال پیش یک خانم رویدادی ورزشی را برای تلویزیون و یا رادیو گزارش می کرد خبری جدید به شمار می رفت اما اکنون خانم های گزارشگر یکی پس از دیگری کار خود را در رشته های مختلف آغاز کرده اند. موضوع گزارشگری خانم ها در ورزش اکنون جدی تر از هر زمان دیگری دنبال می شود.
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: دخالتی که دولت باید انجام دهد در خصوص بنگاه‌ها است. اگر دولت در زمینه‌هایی مثل نرخ ارز، نرخ بهره، قیمت‌گذاری دستوری خودرو، مواد غذایی دخالت نکند؛ بازار می‌تواند راه خود را پیدا کند.

گزارش پرسون از معمای یک احتمال بزرگ؛

علی کریمی در قرن جدید؛ سرمربی پرسپولیس؟!

چندی پیش بود که یکی از روزنامه نگاران قدیمی ورزشی گفت مهم نیست چه کسی سرمربی پرسپولیس می شود مهم این است که این تیم در هر شرایطی «فعلاً» قهرمان می شود. او همچنین اضافه کرد پرسپولیس آنقدر قدرتمند و هماهنگ شده که حتی اگر از لیگ یک و دو هم سرمربی بیاورد باستان قهرمان می‌شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفتگو با پرسون تاکید کرد؛

سند همکاری ۲۵ ساله ایران و چین به نفع کشور ایران

میرتاج الدینی گفت: واگذاری بخشهایی در سند ۲۵ ساله ایران و چین حقیقت ندارد و تفاهم نامه همکاری در زمینه های عمرانی، اقتصادی و سرمایه گذاری است.
با ورود به تکنولوژی نوین رمزارزهای دیجیتال با واژه‌های جدیدی نظیر توکن، کوین و ... مواجه می‌شوید. در این مقاله ابتدا با بیانی ساده واژه توکن را توضیح می‌دهیم سپس بیان می‌کنیم که تفاوت توکن و کوین در بازار ارزهای دیجیتال چیست.

گزارش میدانی پرسون از خدمات تامین اجتماعی؛

‎بیمه‌ای که تکمیل نیست!

‎ در صنعت بیمه به بیمه تامین اجتماعی و بیمه‌های دیگر مانند سلامت ایرانیان، خدمات درمانی و … به اصطلاح بیمه‌گر پایه گفته می‌شود.

احمدرضا دلیران فیروز در گفت و گو با پرسون:

وودبال در 1400 به‌ رویدادهای بین المللی باز می گردد

احمدرضا دلیران فیروز دبیر انجمن وودبال جمهوری اسلامی ایران با اشاره به برنامه های این انجمن در سال 1400 گفت: تدوین دستورالعمل جامع آموزش وودبال و ابلاغ آن به کمیته های وودبال استان ها به منظور یکپارچه سازی سیستم آموزشی توسط کمیته آموزش انجمن وودبال انجام خواهد شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در گفتگو با پرسون مطرح کرد:

تأثیر ارزهای دیجیتال بر دور زدن تحریم‌ها

بحث ارز دیجیتال یک موضوع چند جانبه است که از لحاظ اقتصادی و امنیتی حائز اهمیت است. اگر چه ممکن است ایرادات و اشکالاتی در این زمینه وجود داشته باشد اما در دور زدن تحریم‌ها می‌تواند مؤثر باشد.
روز طبیعیت که معروف به سیزده‌بدر بوده، برای هر ایرانی پُ‍ر از خاطره سبز و تفریحی است و چه پسندیده‌تر که در نوروز 1400 نیز این خاطره‌بازی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، گره بخورد، که روستاگردی در «بهشت کوچک» تهران می‌تواند این خاطره‌بازی سبز را در روستای "خاوه" جاودانه کند.
‎چک بیشترین مشکلات حقوقی و بانکی در نظام اقتصادی کشورمان را دارد، به طوری که سالیانه حجم انبوهی از چک ها به دلیل نبود وجه در حساب برگشت می خورد و همچنین پرونده هایی در دستگاه قضایی در این رابطه و کلاه برداری چک به وجود می آید.