لرستان

مهمترین اخبار

وقتی انتصاب استانداران به مزاج نماینده ها خوش نمی آید؛

لابی منهای دست خالی!

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی در ادعایی مطرح کرد: اکثر نمایندگان مجلس به دلیل عملیاتی نشدن وعده های رئیس جمهور در بحث انتخاب استانداران ناراحت‌ هستند چون این افراد نمی توانند پاسخگوی مطالبات مردم باشند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با بیان این‌که مجاورت اراضی جنگلی و کشاورزی استان موجب شده اختلافاتی بین کشاورزان و منابع طبیعی بر سر مالکیت ایجاد شود، اظهار داشت: کلیه پلاک‌هایی که مورد اختلاف هستند حدود ۱۲۶۰ پلاک و با مساحت حدود یک میلیون سیصد هزار هکتار است.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان:

پنج اثر تاریخی و فرهنگی استان تعیین حریم و عرصه شد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از تعیین عرصه و حریم تپه‌های «طلاشورا قدبرا» شهرستان الیگودرز، «بتکی» شهرستان سلسله، «میدان بزرگ» شهرستان پلدختر، «باغ فلاحت» شهرستان خرم‌آباد و بازنگری عرصه و حریم تپه «چغادرویشان» شهرستان چگنی خبر داد.
میری کارشناس ارشد مدیریت دولتی است و سایقه عضویت در شورای اسلامی شهر اندیمشک در دوره چهارم و شهردارگتوند را در کارنامه دارد.
رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی لرستان:

تصادف پژو با تیبا، 5 قربانی گرفت

رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی لرستان با بیان اینکه تصادف پژو با تیبا، 5 قربانی گرفت گفت: این حادثه یک نفر کشته و چهار زخمی در محور خرم‌زال برجای گذاشت.
رییس شبکه بهداشت و درمان سلسله گفت: ۴۵ هزار و ۵۳۶ دُز واکسن کرونا تاکنون برای گروه‌های هدف واجد شرایط در این شهرستان تزریق شده است و مشکلی در خصوص تامین واکسن مورد نیاز وجود ندارد.
ونایی بهشت گمشده ای در دل رشته کوه گرین و در ۱۲ کیلومتری شهر بروجرد می باشد.
این منطقه، آب و هوایی کوهستانی دارد به همین دلیل تابستان‌های این شهر بسیار خنک و معتدل است. وجود ۱۰ کوه و قله مرتفع باعث شده این شهر میزبان دوستداران کوهپیمایی و کوهنوردی باشد.
رئیس اداره فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان خبرداد:

گاز رسانی به راهدار خانه ها و پاسگاه های پلیس راه

رئیس اداره فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: در راستای اجرای مدیریت سبز، هوای پاک، بهینه سازی و کاهش مصرف سوخت تاکنون عملیات گاز رسانی به سه راهدار خانه استان انجام شده است و مابقی راهدار خانه ها و پاسگاه های پلیس راه نیز در دستور کار قرار دارند.