مهمترین اخبار

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی در انتقادی از دولت گفت: با وجود آنکه دریافت مالیات از خانه‌ها، باغ‌ - ویلاها و خودروهای لوکس در سند بودجه ۱۴۰۰ آمده است، دولت هیچ اقدامی برای دریافت مالیات از این قشر نکرده است. با پول حاصل از آن می‌شود هزاران وام مسکن و ازدواج داد.
بی تدبیری دولت روحانی در بازار سرمایه، تصویر ابعاد نابرابری در اقتصاد ایران به روایت وزارت رفاه و خطر حذف لبنیات از سفره مردم، سایر عناوین اقتصادی مهم امروز روزنامه‌ها هستند.
رییس مجلس شورای اسلامی در واکنش به انتقاد یکی از نمایندگان در مورد طرح سوال از وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت که این سوال طبق آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی مطرح شده است.

از برنامه ۲ ماهه برای رفع بیکاری تا ثبت ضعیف‌ترین عملکرد در زمینه اشتغال؛

همه وعده هایی که عملی نشد!

حسن روحانی در حالی در سال ۱۳۹۲ وعده حل مشکل بیکاری حتی طی ۲ ماه اول دولت خود را می‌داد که اکنون در پایان کارش، ضعیف‌ترین عملکرد را در ایجاد شغل داشته است.

برای اولین بار توسط مجتمع فولاد خراسان محقق شد؛

کسب تندیس دو ستاره جایزه ملی مدیریت انرژی

مدیر عامل مجتمع فولاد خراسان از ارتقای جایگاه این شرکت بزرگ صنعتی در جمع برترین شرکت ها در حوزه مدیریت انرژی خبر داد.
دولت روحانی سه اشتباه بزرگ در بخش کشاورزی داشت که موجب آشفتگی بازار و از دست رفتن سرمایه ملی شد. دولت سیزدهم برای جلوگیری و نیز برگرداندن اعتماد از دست رفته کشاورزان وظیفه سنگینی دارد.
کارشناس بازار سرمایه گفت: طبق اظهار نظر‌ وزارت اقتصاد مقرر شده که شرکت‌های غیربورسی در قالب یک شرکت جدید به دارندگان سهام عدالت واگذار شوند.
روند کاهشی بازار سرمایه امروز هم ادامه یافت و شاخص کل بورس بیش از ۱۴ هزار واحد ریزش کرد.
صندوق پالایش یکم، سومین روز معاملاتی هفته را سرخ پوش به پایان رساند و در پایان معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش‌یکم با احتساب ۲.۶۹ درصد افت نسبت به روز معاملاتی قبل به ۷۰ هزار و ۳۰۰ ریال رسید.
بر اساس اعلام سایپا محصولات کوییک.آر، نیسان تک سوز آپشنال، نیسان دوگانه سوز آپشنال، نیسان دیزل و پادرا پلاس به دلیل عرضه بیش از تعداد متقاضیان بدون قرعه‌کشی تحویل مشتریان خواهد شد.
مدیر عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از افتتاح سامانه کمک ناوبری فرودگاه بین المللی ارومیه خبر داد و گفت: ۱۸۵ میلیارد ریال برای نصب و راه اندازی سامانه کمک ناوبری فرودگاه ارومیه هزینه شده است.
دبیر کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه 3 هزار مگاوات کمبود تولید برق در سالجاری نسبت به سال گذشته داریم و میزان تولید برق آبی هم کمتر شده از خاموشی‌های قطعی در تابستان خبر داد و گفت: متاسفانه وزارت نیرو با مردم صادق نیست.