مهمترین اخبار

با اعلام مثبت شدن تست کرونا زیزو؛

سرمربی مغضوب رئال مادرید به قرنطینه می رود

با مثبت شدن تست کرونای زین‌الدین زیدان، سرمربی رئال‌مادرید باید ۱۰ روز به قرنطینه برود و این در شرایطی است که رئال وضعیت مناسبی در این روزها ندارد.
پرسپولیس تهران به عنوان قهرمان لیگ ایران، در سید اول برای قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا قرار می‌گیرد و با این شرایط احتمال رویارویی شجاع خلیل زاده با تیم سابقش وجود دارد.
بهادر عبدی، بازیکن سابق پرسپولیس تهران که سابقه حضور در تیم های مختلف لیگ برتر فوتبال کشورمان را دارد، معتقد است پرسپولیس در پایان فصل قهرمان لیگ برتر خواهد شد و این تیم یا پیروزی ارزشمند مقابل فولاد به روزهای اوج خود باز خواهد گشت.

تساوی در ورزشگاه فولاد اصفهان:

زور ذوب آهن به نفت مسجدسلیمان نرسید

از هفته دوازدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر کشور، عصر روز شنبه اول بهمن ماه جاری تیم نفت مسجد سلیمان میهمان تیم ذوب آهن اصفهان بود.
علیرضا بیرانوند، دروازه بان ملی پوش آنتورپ در شب برتری تیمش مقابل سرکل بروژ دروازه خود را بسته نگه داشت تا به روند رو به رشدش در این مسابقات ادامه دهد.

با درگیر شدن 80 درصد ریه؛

شرایط جسمانی مهرداد میناوند وخیم است

از بیمارستان لاله تهران خبر می رسد ویروس منحوس کرونا 80 درصد ریه ستاره سابق فوتبال کشور و پرسپولیس را درگیر کرده است و کادر پزشکی و خانواده این بازیکن از مردم ایران درخواست دعا کرده اند.
سامان قدوس موفق شد در دیدار مقابل لوتون گلزنی کند و در نهایت برنتفورد با همین گل بازی را به سود خود خاتمه داد تا امیدوار به صعود مستقیم به لیگ برتر انگلیس باقی بماند.