بانک و بیمه

آخرین و مهمترین خبرهای بانکی و بیمه ای را در صفحه اقتصاد پرسون بخوانید.

مهمترین اخبار

علی جباری در بدو ورود به شرکت بیمه رازی، قول داده بود که این شرکت را به بنگاهی «نماینده محور» تبدیل کند؛ ایشان پارامترهایی را هم به این منظور مشخص کرده بود و حالا با گذشت حدود هفت ماه از نشستن بر صندلی مدیرعاملی این شرکت، می توان ارزیابی کرد که تا چه اندازه وعده های او عملیاتی شده است.
عضو شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا:

تقدیر از عملکرد بانک آینده در رونق تولید و رشد اشتغال

نماینده مردم کرمان و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از عملکرد بانک آینده در راستای اقتصاد مقاومتی و کمک به رونق تولید و ایجاد اشتغال و هم‌چنین حضور مؤثر در کارگروه‌های استانی، قدردانی نمود.
مدیر امورشعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران مطرح کرد:

شعبه اصفهان پیشگام در خرید ارز از مشتریان

مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران گفت: شعبه اصفهان بانک توسعه صادرات تا پایان مردادماه 1400 در بخش خرید ارز از مشتریان، با رشد 525 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل، رتبه دوم را در میان شعب این بانک کسب کرده است.
در مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده (نوبت دوم) صاحبان سهام شرکت بیمه میهن که با حضور ۶۰ درصد سهامداران و نمایندگان سازمان های ناظر برگزارگردید، اعضای جدید هیئت مدیره این شرکت انتخاب شدند.
بانک مرکزی امروز (سه شنبه، ۶ مهر ماه) نرخ رسمی ۴۶ ارز عمده و اصلی را اعلام کرد. براین اساس نرخ ۲۱ ارز کاهش و ۱۸ ارز افزایش یافت. همچنین نرخ ۷ ارز ثابت ماند.
«پرسون» تازه ترین تصمیم بانک مرکزی را بررسی می کند؛

محدودیت در تراکنش ها، موهبت یا مصیبت!

بانک مرکزی محدودیت هایی برای تراکنش‌‌‌های کارت به کارت در نظرگرفته که براساس آن هر فرد می‌تواند روزانه فقط ۲۰ و در طول ماه حداکثر ۸۰ تراکنش واریزی داشته باشد.
امروز قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان معامله شد.
دبیر هیأت مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران تاکید کرد: قیمت سکه حباب دارد اما طی هفته جاری با ۱۰۰ هزار تومان کاهش، حباب سکه نیز از ۶۰۰ هزار تومان به ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.
نرخ دلار در صرافی‌های بانکی امروز، ۲۶ هزار و ۸۳۴ تومان معامله شد.
مدیرعامل بانک کشاورزی، تجارب و دستاوردهای دوران دفاع مقدس را ارزشمند دانست و گفت: انسجام و یکپارچگی ملت از مهم ترین تجارب این دوران است که با اتکا به آن می توان برای حل مشکلات کشور اقدام کرد.