نمانیده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، گفت: اگر سازمان امور مالیاتی تا ۱۰ روز آینده گزارش قابل قبولی درباره سامانه املاک و اسکان کشور ارائه نکند، وزرای راه و شهرسازی و امور اقتصادی و دارایی به مجلس احضار خواهند شد.
داستان ادامه‌دار گران شدن کالا‌ها این بار به مرغ رسید. در چنین وضعیتی، دولت ماهیانه تنها ۴۵ هزار تومان یارانه پرداخت می‌کند؛ مبلغی که به گفته یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، تنها کفاف خرید ۲۰ عدد گوجه در ماه را می‌دهد.
نماینده مردم نجف آباد در مجلس از بحث و گفت‌وگوی نمایندگان درباره طرح دو فوریتی «اقدام راهبردی برای مقابله با تحریم‌های آمریکا» در جلسه غیر علنی قوه مقننه خبر داد.
معاون پارلمانی رییس جمهوریبا بیان اینکه منابعی که نمایندگان برای اجرای طرح الزام دولت برای پرداخت یارانه کالاهای اساسی تعیین کرده‌اند قابل وصول و پایدار نیست،‌ گفت: تیم اقتصادی دولت در حال چاره اندیشی برای تامین منابع این طرح هستند.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دست عوامل رژیم صهیونیستی در عملیات ترور شهید فخری‌زاده دیده می‌شود اما با توجه به پیچیدگی عملیات، امکان دارد سرویس‌های بیگانه دیگری نیز در آن دخیل باشند.
نمایندگان مجلس در بیانیه ای تاکید کردند؛

رژیم صهیونیستی تاوان اقدام تروریستی خود را خواهد داد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی تاکید کردند: دست رژیم آدمکش صهیونیستی در ترور شهید فخری زاده کاملا آشکار است و قطعا تاوان این وقاحت خود را به نحو مقتضی پرداخت خواهند کرد.
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ما بیش از چهار دهه است که با این ضایعه‌ها روبه رو بوده‌اند و این بار به دشمنان ثابت می‌کنند شهادت شهید محسن «فخری‌زاده» پنجره‌ای جدید بر روی پیشرفت کشور باز خواهد کرد.
حق وردی در واکنش به ترور شهید فخری‌زاده:

جنایت بزرگ انتقام بزرگتری را می طلبد

عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، ضمن محکومیت شدید جنایت بزدلانه ترور شهید فخری زاده، تصریح کرد که جنایت بزرگ انتقام بزرگتری می طلبد.
یک نماینده ادوار مجلس گفت: برخی مسئولین در لایه‌های میانی تصمیم‌گیری کشور از این خیالات دارند که معیشت مردم را به گروگان بگیرند، اینها نفوذی‌هایی هستند که در دستگاه‌های اجرایی حضور دارند.
وزیران نیرو، اطلاعات، صنعت، معدن و تجارت، ورزش و جوانان، علوم، تحقیقات و فناوری، ارتباطات و فناوری اطلاعات، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، و راه و شهرسازی میهمان نشست هفته آینده کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی هستند.
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با پرسون:

دست‌های پشت پرده مانع خودکفایی بخش کشاورزی

متأسفانه برخی نگاه‌هایی که به خارج از کشور دوخته شده است و برخی دست‌هایی که عامدانه سعی می‌کنند به جای تولید، واردات را تقویت کنند، مانع خودکفایی بخش کشاورزی هستند که امیدواریم برخوردهای دستگاه قضا نقطه پایانی برای این تفکر باشد.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: دولت می‌خواهد جلوی تذکر نمایندگان را بگیرد و این مساله و بدعت جدیدی در حوزه سیاست‌گذاری مدیریت کشور است که دولتمردان دنبال می‌کنند و تاکنون سابقه نداشته است.
واکنش عضو هیات رییسه مجلس به سخنگوی ستاد ملی مبارزه با کرونا

با حاشیه سازی‌ها، کم‌کاری تان را لاپوشانی نکنید

سخنگوی هیات رییسه مجلس گفت: برخی افراد تصور می کنند حاشیه پردازی می‌تواند به آنها کمک کند و جای کم کاری‌شان در قبال مردم را بگیرد، در حالی که دیگر این روش ها پاسخگو نیست.