مرکزی

مهمترین اخبار

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اراک:

۴۰ باشگاه ورزشی بدنسازی متخلف اخطار پلمب گرفتند

۴۰ باشگاه ورزشی متخلف که در طی دوره تعطیلی مطلق وضعیت قرمز کرونا در شهرستان اراک اقدام به فعالیت نمودند بودند با هماهنگی ستاد کرونا اخطار پلمب گرفتند و تعدادی هم پلمب شدند.
رییس دانشگاه علمی کاربردی استان مرکزی در نشست خبری رسانه های حامی مهارت در اراک گفت: دانشگاه علمی کاربردی استان مرکزی میزبان اولین مسابقات کشوری المپیاد مهارتی دانشگاه های کل کشور در اذر ماه خواهد بود.
مهدی رئوفی رییس دانشگاه علمی کاربردی استان مرکزی در نشست خبری رسانه های حامی مهارت در اراک گفت: دانشگاه علمی کاربردی استان مرکزی میزبان اولین مسابقات کشوری المپیاد مهارتی دانشگاه های کشور در بهمن ماه خواهد بود
یادداشت به بهانه روز خبرنگار/

دیوار خبرنگاران باز هم کوتاه تر از همه

خبرنگار واژه ای غریب و آشنا، واژه ای که محکوم به ثبت وقایع و لحظات تاریخی دوران خویش است، بی پروا باید با خطر روبرو شود چه جنگ تحمیلی و چه جنگ نرم و فرهنگی و چه جنگی به نام کرونا که دو سالی است گریبانگیر دنیا شده است.
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی تولیدکنندگان عایق رطوبتی در استان مرکزی گفت: پنج هزار تن عایق رطوبتی به ارزش یک میلیون و ۵۷۰ هزار دلار امسال از این استان به خارج کشور صادر شده است.

جانشین ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی گفت: عملیات اجرایی ۱۶ ستون از ایوان‌های شرقی و غربی حرم مطهر امامین عسگریین ( ع) در شهرستان محلات جریان دارد و قرار است که با تکمیل آن به سامرا ارسال شود.

سرپرست معاون بهداشتی و درمانی خمین گفت: ۹ تالار باغ و رستوران در این شهرستان به‌علت رعایت نکردن مصوبات ستاد مقابله با کرونا و تخلف بهداشتی مهر و موم شد.