یمن و مقاومت عراق به فلسیطن حمله کردند

سخنگوی نیروهای مسلح یمن دوشنبه شب از عملیات مشترک با مقاومت اسلامی عراق به بندر ایلات در فلسطین اشغالی خبر داد.

تصویر یمن و مقاومت عراق به فلسیطن حمله کردند

به گزارش سایت خبری پرسون، یحیی سریع اعلام کرد که در راستای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و مجاهدان آن و نیز در واکنش به جنایات دشمن صهیونیستی در حق مردم نوار غزه، نیروهای مسلح یمن به صورت مشترک با مقاومت اسلامی عراق با چندین فروند پهپاد به هدفی حیاتی در بندر ایلات واقع در جنوب فلسطین اشغالی حمله و به لطف خداوند پهپادها با موفقیت به اهداف خود اصابت کردند.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن تاکید کرد که عملیات نظامی مشترک با مقاومت اسلامی عراق در پشتیبانی و یاری رساندن به مردم فلسطین تا توقف حملات و رفع محاصره مردم غزه ادامه خواهد داشت.

مقاومت اسلامی عراق نیز در بیانیه جداگانه‌ای با تائید این عملیات تاکید کرد که به حملات خود علیه مواضع رژیم صهیونیستی ادامه خواهد داد.

نیروهای ارتش یمن متعهد شده‌اند تا زمانی که رژیم اسرائیل حملات خود به غزه را متوقف نکند، حملات به کشتی‌های این رژیم یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های اشغالی را در دریای سرخ ادامه خواهند داد.

نیروهای ارتش یمن تاکید کرده‌اند که کشتیرانی در خلیج عدن و دریای سرخ برای سایر کشتی‌ها آزاد است و آنها از امنیت کامل برخوردار هستند.

منبع: ایرنا

706026

نظرات شما ( 1 نظر )

مرتضی |
سه شنبه 19 تیر 140320:35
والله برای اعزام به سوریه و لبنان و امثالهم برای فدا کردن جان ناقابل به فراخوانی یا اشاره بزرگان عزیزمان هستیم تشنه شهادت برای مظلوم ترین مظلومان مستضعفین به حق غیر از این شرمندهترین انسانم یا حق