عاشوری:

۱۰ خدمت صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در بستر الکترونیک انجام می‌شود

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: ۱۰ مورد از خدمات اصلی این صندوق اکنون در بستر الکترونیک و به صورت غیرحضوری ارائه می‌شود.
تصویر ۱۰ خدمت صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در بستر الکترونیک انجام می‌شود

به گزارش سایت خبری پرسون، علی عاشوری اظهار داشت: در آینده نزدیک خدمات پرداخت تسهیلات مددجویان در این صندوق کاملا به صورت غیرحضوری خواهد بود.

وی با اشاره به دستاوردهای صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به عنوان بازوی توانمندسازی مددجویان، گفت: یکی از رسالت‌های این صندوق این است که همگام با سایر مجموعه‌های بانکی کشور بتواند خدمات خود را از طریق فضای مجازی و بسترهای الکترونیک به مشتریان ارائه دهد.

وی با بیان اینکه این اقدام از ۲ سال گذشته در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت آغاز شده است، افزود: اکنون ۱۰ مورد از خدمات اصلی صندوق در بستر الکترونیک و به صورت غیرحضوری ارائه می‌شود.

ارائه چند خدمت دیگر به روش الکترونیک تا پایان سال

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت ابراز امیدواری کرد که تا پایان سال جاری چند خدمات دیگر از جمله سفته الکترونیک، احراز هویت و پرداخت وام به صورت کاملا غیرحضوری در ساختار صندوق، عملیاتی شود.

عاشوری گفت: با توجه به اینکه بخش زیادی از مشتریان و جامعه هدف کمیته امداد در مناطقی زندگی می‌کنند که دسترسی به شعب صندوق برای آنان سخت است، توسعه خدمات الکترونیک می‌تواند باعث رضایتمندی این گروه شود.

وی گواه موفقیت روش الکترونیکی و دیجیتال در خدمات بانکی به مددجویان را افتتاح ۳۰۰ هزار حساب جدید در سال ۱۴۰۲ عنوان کرد و ادامه داد: این مساله هم منجر به صرفه‌جویی در هزینه‌های مشتریان و مددجویان می‌شود و هم صرفه‌جویی در نیروی انسانی و هزینه‌ها را ایجاد می‌کند.

منبع: ایرنا

705221