گلزار و سالار عقیلی؛ خواننده‌ای در گلف، بازیگری در تنیس!

انتصاب‌های نابه‌جا که مشخص نیست چطور قرار است با شهرت خود به این ورزش‌ها کمک کنند و دقیقا چه ارزش افزوده‌ای برای ورزش‌ دارند؟
تصویر گلزار و سالار عقیلی؛ خواننده‌ای در گلف، بازیگری در تنیس!

به گزارش سایت خبری پرسون، .درحالی که از خبر فساد گسترده در فدراسیون فوتبال و حواشی آن چند روزی بیشتر نمی‌گذرد، حالا دیگر فدراسیون‌ها ورزشی نیز با انتشار اخبار عجیب و غریب دوباره در صدر اخبارند و واقعا هیچ‌کس نمی‌داند در فدراسیون‌ها چه خبر است!

درحالی که هنوز ماجرای حضور محمدرضا گلزار ومیلاد کی‌مرام درفدراسیون تنیس مورد بحث است، حالا خبررسیده سالار عقیلی نیز در فدراسیون گلف صاحب مسئولیت شده وبه عضویت هیات رئیسه انجمن وودبال درآمده است.

خواننده‌ای در فدراسیون گلف

7

متن خبر این است:« سالار عقیلی، ازمفاخر موسیقی وهنر آوازکشور باقبول دعوت مهرداد جمشیدی، دبیرکل فدراسیون و سرپرست انجمن وودبال و طی حکمی از سوی حمید عزیزی، رئیس فدراسیون گلف به عنوان عضو هیأت رئیسه انجمن وودبال منصوب شد» با کدام سابقه ورزشی درگلف و وودبال؟ هنوز ‌کسی نمی‌داند! اگر بنای انتصابات قبلی را برعلاقه‌مندی سلبریتی‌ها بگذاریم، تا به حال هیچ مصاحبه‌ای مبنی بر علاقه وافر سالار عقیلی به وودبال هم منتشر نشده است.البته اگر تا به حال نام این رشته را نشنیده‌اید باید گفت وودبال یک ورزش توپ و میله‌ای شبیه گلف است. در این ورزش جدید، بازیکنان از یک میله چوبی و توپ‌هایی که کمی بزرگ‌تر از توپ‌های گلف‌اند استفاده می‌کنند و باید توپ را با کمترین ضربه، به هدف برسانند. این رشته به دلیل امکان بازی در فضاهای کوچک‌ و هزینه کمتر نسبت به گلف محبوبیت پیدا کرده است.

منبع: خبرآنلاین

669565