خبر خوش سردار سلامی برای کارکنان سپاه پاسداران

فرمانده کل سپاه گفت: در سپاه ۱۰۰ هزار نفر فاقد مسکن هستند که ما با یک برنامه ریزی در مرحله اول برای ۴۸ هزار نفر از این کارکنان اقداماتی را انجام دادیم و ۹ هزار ۱۰۰ واحد تحویل داده شده و ۲۰ هزار ۱۵۲ واحد نیز درحال ساخت است.
تصویر خبر خوش سردار سلامی برای کارکنان سپاه پاسداران

به گزارش سایت خبری پرسون، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه در جلسه شورای عالی مسکن که صبح امروز با حضور رییس جمهور برگزار شد طی سخنانی اظهار کرد: کارکنان سپاه در نقاط مرزی در حال حراست از امنیت ملس کشور و بخش بسیاری در سایت های موشکی و پدافندی اماده هر اقدامی هستند و تقریبا نیمی از کارکنان جوان سپاه امروز در هجرت و کملا دور از خانواده زندگی می کنند.

وی ادامه داد: مسکن برای این کارکنان علاوه بر ایجاد آرامش خاطر موجب می شود بخشی از بار معیشتی از دوش این عزیزان برداشته شود به همین دلیل ما به مسکن تنها به عنوان بستری برای معیشت مطمئن نگاه نمی کنیم بلکه وسیله ای است برای اینکه همرزمانم بتوانند ماموریت های سخت و سنگین خود را با اطمینان خاطر انجام دهند.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: در سپاه ۱۰۰ هزار نفر فاقد مسکن هستند که ما با یک برنامه ریزی در مرحله اول برای ۴۸ هزار نفر از این کارکنان اقداماتی را انجام دادیم و ۹ هزار ۱۰۰ واحد تحویل داده شده و ۲۰ هزار ۱۵۲ واحد نیز درحال ساخت است. اما ۵۲ هزار واحد کسری داریم تا بتوانیم نیاز های موجود را تامین کنیم.

سرلشکر سلامی گفت: تامین مسکن برای فاقدین مسکن برای ما بسیار مهم است و ۵۰ هزار واحد مسکن سازمانی را هم پیش بینی کرده ایم. اما سود بالای بانکی و حقوق پایین کارکنان وضعیت را دشوار می کند. امیدورایم با همکاری دولت بتوانیم نیاز کارکنانمان را تامین کنیم.

منبع: مهر

614250