تست هوش؛ اگر اسب دوم را در تصویر تشخیص دهید، جزو یک درصد تیزبین جهان هستید!

تست قدرت دید با اسب دوم، معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند.
تصویر تست هوش؛ اگر اسب دوم را در تصویر تشخیص دهید، جزو یک درصد تیزبین جهان هستید!

به گزارش سایت خبری پرسون، این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

این آزمون ها سبب افزایش عملکرد مغز می شود. افزایش عملکرد مغز در افزایش قدرت، تمرکز و دقت نقش اصلی را ایفا می کنند. به این ترتیب در بلند مدت می توان با مغزی روبرو بود که جزئی نگر است و مسائل را به راحتی فراموش نمی کند.

تست قدرت دید با اسب دوم

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

توهمات نوری اغلب فقط کمی سرگرم کننده هستند، اما برای دانشمندان نیز ارزش واقعی دارند. پازل های مغزی به محققان کمک می کند تا بر عملکرد درونی ذهن و نحوه واکنش آن به محیط اطراف، احاطه پیدا کنند. در سال 2017، دانشمندان کیم رانسلی و الکس او. هولکامب، از دانشگاه سیدنی، اهمیت توهمات را برای درک ما از مغز برجسته کردند.

در این تصویر دو اسب یا horse حضور دارند. شما باید بتوانید اسب دوم را مورد شناسایی قرار دهید. البته ممکن است اسب دوم، واقعی نباشد. شما باید هر احتمالی را در نظر بگیرید. اینجا قدرت دید و تمرکز شما حرف اول را می زند. اگر آماده هستید با دقت به تصویر تست قدرت دید با اسب دوم نگاه کنید.

تست قدرت دید با اسب دوم

.

.

.

.

.

پاسخ تست قدرت دید با اسب دوم

کسانی که به دنبال سرنخ هستند باید به تنه اسب اصلی به نیمه تنه عقب توجه کنند. به پوست اسب با تمرکز بیشتر نگاه کنید و خطوط. ایا متوجه چیزی شدید؟

.

.

.

.

.

.

.

وقتی نگاه دقیق تر به تنه اسب نگاه کنید horse را خواهید دید که بر روی بدن اسب اصلی دیده می شود.

به تصویر دقت کنید.

پاسخ تست قدرت دید با اسب دوم

منبع: خبر فوری

600318