مشارکت مردم در انتخابات دشمن را از ماجراجویی مایوس می کند

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: با مشارکت گسترده مردم در انتخابات دشمنان از ماجراجویی نسبت به کشور مایوس شده و همچنین باعث ارتقاء جایگاه ایران می‌شوند.
تصویر مشارکت مردم در انتخابات دشمن را از ماجراجویی مایوس می کند

به گزارش سایت خبری پرسون، حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی با تاکید بر ضرورت مشارکت مردم در انتخابات پیش رو اظهار کرد: همانطور که رهبری فرمودند مشارکت در انتخابات جایگاه کشور را بالا برده و دشمنان را مایوس می‌کند و حل مشکلات را به دنبال خواهد داشت.

وی با اشاره به اهمیت رای مردم تصریح کرد: وقتی دشمن مشارکت مردم در انتخابات را ببیند از ماجراجویی مایوس و ناامید می‌شود در مقابل اگر مشارکت کم باشد دشمن اینگونه تعبیر می‌کند که مردم ما علاقه‌مند به انقلاب، دین و راه شهدا نیستند که چنین چیزی درست نیست.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به از جان گذشتگی شهدا و مدافعان حرم تصریح کرد: وقتی مردم می‌بینند که افرادی از زن و بچه خودشان می‌گذرند و در سوریه از ایران اسلامی دفاع می‌کنند، قطعا در پای صندوق‌های رای حضور پیدا کرده تا به جامعه اسلامی کمک کنند.

غضنفرآبادی یادآور شد: حضور مردم در انتخابات به حل مشکلات کشور در موضوعات مختلف فرهنگی، امنیتی و اقتصادی کمک می‌کند قطعا با حضور چشم‌گیر مردم در پای صندوق‌های رای مجلس قوی شکل می‌گیرد که نمایندگان آن در قبال آرای مردم پاسخگو خواهند بود.

منبع: ایسنا

599693