از همه ظرفیتهای دانشگاهیان در انتخابات استقبال می‌کنیم

فرماندار مشهد گفت: در اجرای انتخابات از همه ظرفیتها به ویژه دانشگاهیان استقبال می‌کنیم و آمادگی داریم برای کسانی که از سوی این نهاد آموزشی معرفی شوند حکم لازم را صادر نماییم.
تصویر از همه ظرفیتهای دانشگاهیان در انتخابات استقبال می‌کنیم

به گزارش سایت خبری پرسون، محسن داوری عصر سه‌شنبه در جلسه پرسش و پاسخ دانشگاه پیام نور مشهد افزود: دشمن می‌خواهد در جامعه ناامیدی ایجاد شود ولی ما باید امیدواری در جامعه ایجاد کنیم هر کاری که باعث ایجاد امید شود ارزشمند است.

وی با بیان اینکه همه باید امیدوار و منسجم باشیم افزود: بهترین کشور را داریم و قدر داشته‌ها را باید بدانیم.

فرماندار مشهد با اشاره به انتخابات ۱۱ اسفندماه اظهار کرد: مطمئن هستیم انتخاباتی باشکوه برگزار خواهد شد و همین جوانانی که دشمن می‌گوید با انقلاب و نظام نیستند پای کار می‌آیند.

وی ادامه داد: ظرفیت های مختلفی برای تسریع در روند رای گیری و عدم معطلی شهروندان ایجاد کرده ایم تا در کمترین زمان ممکن رای دهند.

داوری گفت: هر کسی با هر فکری حتی اگر نظام را هم قبول نداشته باشد اما در چهارچوب قانون عمل کند آمادگی داریم او را در انتخابات مشارکت دهیم تا سلامت انتخابات را ببیند.

وی با بیان اینکه بستر برای انتقاد سازنده فراهم است افزود: آمادگی شنیدن هر نوع انتقاد در هر حوزه داریم در همین راستا دوشنبه هر هفته ملاقات عمومی در فرمانداری و سه‌شنبه ها ملاقات حضوری با مردم در مساجد هر محله برگزار می‌کنیم.

فرماندار مشهد بیان کرد: در اجرای انتخابات از همه ظرفیتها به ویژه دانشگاهیان استقبال می‌کنیم و آمادگی داریم برای کسانی که از سوی این نهاد آموزشی معرفی شوند حکم لازم را صادر نماییم.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری یازدهم اسفند همزمان در سراسر کشور در چهار هزار و ۵۴۵ شعبه اخذ رای در خراسان رضوی برگزار می شود.

استان خراسان رضوی با ۱۲ حوزه انتخابیه، ۱۸ کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی و ۶ کرسی نمایندگی در مجلس خبرگان رهبری دارد.

منبع: ایرنا

599511