تهدید نامزدهای انتخابات توسط لیدرهای جبهه اصلاحات!

فشارهای مختلفی به طیف اصلاح طلبان مشارکت جو وارد شده که لیستی را برای تهران منتشر نکنند!
تصویر تهدید نامزدهای انتخابات توسط لیدرهای جبهه اصلاحات!

به گزارش سایت خبری پرسون، جبهه اصلاحات تصویب کرده است که هیچ لیست انتخاباتی از سوی اصلاح طلبان برای حوزه انتخابیه تهران ارائه نشود.

گفتنی است در همین راستا فشارهای مختلفی به طیف اصلاح طلبان مشارکت جو وارد شده که لیستی را برای تهران منتشر نکنند!

این گروه سیاسی به نامزدهای اصلاح‌طلب گفته است که در صورت شرکت در انتخابات از حوزه تهران آن‌ها طرد خواهند شد و مورد حمایت قرار نخواهند گرفت، جبهه اصلاحات تلاش کرده با اعلام زودهنگام عدم ارائه لیست در تهران طیف اصلاح طلبان مشارکت جو را در مضیقه قرار دهد.

البته جبهه اصلاحات مصوب کرده که ارائه لیست در استان‌ها از سوی اصلاح طلبان بلامناع است.

راهبرد جبهه اصلاحات آن است که با عدم ارائه لیست ضمن انتقال پیام سیاسی مبنی بر عدم مشارکت، کنش اصلی انتخابات خود را در استان‌ها پیگیری نماید تا از طریق این راهبرد همچنان خود را به عنوان جریان معترض بازنمایی نماید.

منبع: مشرق

599261

نظرات شما ( 1 نظر )

ناشناس |
دوشنبه 16 بهمن 140211:49
این هم ترفند جدید و سناریوی از پیش نوشته شده جریان منحط قدرت و حاکمیت برای توجیه مهندسی انتخابات و عدم استقبال مردم از انتخابات فرمایشی و غیر واقعی است! که مقصر سازی غیر واقعی انجام دهند، این جریان منحط و پیزولی نه اینکه خودشان درازگوش تشریف دارند در اوهام خودشان، مردم و افکار عمومی جامعه را منگول حساب کرده اند که، چشم بر تزویر و نیرنگ های این جریان بسته باشد و اراحیف آنها را باور کند! عجب ابلهانی!!! جریان بدبخت و سرگردان اصلاحات چه قدرت و ابزاری دارند که بخواهند دیگران را؛ تهدید، تحدید و یا تحت فشار قرار دهند!